Pan kup Varaždin: 30 utakmica u tri dana, dolaze nove zvijezde Murić, Kovačec, Šnofl…

09:13h
0
Robert Murić u dresu hrvatske U-17 reprezentacije

U subotu i nedjelju od 14 sati do 22 sata, u ponedjeljak od 18 do 22 sata. To je raspored igranja trećeg vikenda, odnosno službeno četvrtog, petog i šestog dana održavanja 31. Zimskog prvenstva Varaždina u malom nogometu „Pan kup Varaždin 2013″. 

I ovaj vikend nosi pregršt zanimljivih utakmica, njih čak 30, a predstavit će se i četvrti prošlogodišnji polufinalist ASO Ponos iz Krapine (pojačan Robertom Murićem koji upravo dogovara u koji će europski mega-klub iz Dinama), dolazi slovenski AMOZ iz Gornje Radgone (koji će danas, u subotu, igrati i osminu finala Kutije šibica, a za kojeg igraju slovenski reprezentativac Šnofl, sjajni Ivan Kovačec, pa Kunštek, Malarić…), dolazi i lanjski četvrtfinalist Džani Promet, treću će utakmicu u grupi odigrati i branitelj naslova Avto Grosuplje…

I domaće će snage imati što za reći, prije svih Fotex, Auto Florijanić, Pivnica Medonja Junajted & Grandi, možda i TC Lexi, međimurska Svježa jaja Vuk… Nastavlja se i atraktivan veteranski turnir, središnja je utakmica vikenda IPA Zagreb – Green Bay Varaždin, no dosad nijedna veteranska nije razočarala. Za vjerovati je da će tako i ostati…

RASPORED UTAKMICA – SUBOTA. 21. prosinca 2013.

14:00 VET NK SLOBODA ŠN (Varaždin) – HUDEK TRGOTRANS (Maruševec)

14:40 VET CB BILIKUM (Varaždin) – MNE BANFICA (Varaždin)

15:20 FE LACIO (Varaždin) – VELEUČILIŠTE VARAŽDIN

16:00 MOD GRADITELJSTVO (Koprivnica) – KOLDING CAFFE (Zagreb)

16:40 VET IPA ZAGREB – ZABA (Zagreb)

17:20 AVTO GROSUPLJE (SLO) – KOLDING CAFFE (Zagreb)

18:00 VET GREEN BAY (Varaždin) – ZABA (Zagreb)

18:40 CB AFRIKA BANFICA (Varaždin) – BUFFET MLADOST (Biškupec)

19:20 SVJEŽA JAJA VUK (Čehovec) – BAKA (Gojanec)

20:00 CLUB MM (Zagreb) – FRANKINA KAVA BAR (Hotiza, SLO)

20:40 TRGOVAČKI CENTRI LEXI (Klenovnik) – MNK KLUB 75 (Kotoriba)

21:20 VET CB LEA (Novi Marof) – SRIJEDOM U SEDAM (Žigrovec)

*VET – Veteranski turnir “Pan kup Varaždin 2013”

RASPORED UTAKMICA – NEDJELJA. 22. prosinca 2013.

14:00 DŽANI PROMET (Zagreb) – VELEUČILIŠTE VARAŽDIN

14:40 VET TRC (Ivanec) – IRISH PUB LENDAVA (SLO)

15:20 DŽANI PROMET (Zagreb) – FE LACIO (Varaždin)

16:00 FOTEX MOJA PUTOVANJA (Varaždin) – NOVA TV (Zagreb)

16:40 DŽANI PROMET (Zagreb) – MNK ČREŠNJEVO & RESTORAN EL

17:20 AUTO FLORIJANIĆ (Trnovec) – NOVA TV (Zagreb)

18:00 AMOZ (Gornja Radgona, SLO) – CB VUGEL PP (Varaždin)

18:40 ASO PONOS (Krapina) – VISOKO

19:20 PIVNICA MEDONJA JUNAJTED & GRANDI – AMOZ (G. Radgona, SLO)

20:00 ASO PONOS (Krapina) – TRGOVAČKI CENTRI LEXI (Klenovnik)

20:40 VET HORVAT PRODUCTION (Ludbreg) – AUTOMOBIL LONČAR (Vž)

21:20 ASO PONOS (Krapina) – MNK KLUB 75 (Kotoriba)

*VET – Veteranski turnir “Pan kup Varaždin 2013”

RASPORED UTAKMICA – PONEDJELJAK, 23. prosinca 2013.

18:00 VET AUTOMOBIL LONČAR (Varaždin) – ELKOM IVANČICA (Ivanec)

18:40 MNK FOTEX (Nedeljanec) – CB AFRIKA BANFICA (Varaždin)

19:20 VET NK SLOBODA ŠN (Varaždin) – LEPOGLAVA

20:00 CB PRESTIGE (Novi Marof) – FRANKINA KAVA BAR (Hotiza, SLO)

20:40 VET NK VARTEKS (Vž/Jalkovec) – VARAŽDINSKI ZUG MP

21:20 MOD GRADITELJSTVO (Kc) – ELDUS & No1 & CB MATRIX (Višnjica)

Sve ostale informacije nalaze se na službenoj internetskoj stranici turnira – www.pan-kup.com