9.6 C
Koprivnica
Nedjelja, 2. travnja 2023.
No menu items!
- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Pan Zimska liga // Favoriti sigurni, objavljen raspored pionira
P

Ne propustite

U petak su odigrane utakmice Pan Zimske lige u seniorskoj i veteranskoj konkurenciji. Favoriti su postigli sigurne pobjede, pa je tako Restoran Zrinski&Auto Lončar svladao Emma vitu i Pan team, Petgrad je nadvisio Emma vitu, a MNK Kustošija je bila bolja od Borac Motrona.

Subota je slobodna zbog zauzetosti dvorane, a turnir se nastavlja u nedjelju susretima mlađih pionira, veterana i seniora. 

Organizatori iz Udruge za mali nogomet Koprivnica objavili su i raspored utakmica u sklopu pionirskog Memorijala „Branimir Jedvaj”, kojeg donosimo u nastavku teksta.

REZULTATI – PETAK, 26.12.2014.

Veterani

OPG Radiček, Petgrad & Niko trade – Sloga 8:0
Inducta + + – Mavik Popaj 0:4
Forma legalis – Bratstvo 2:2
CB Loop – Panonija Crn Bel 2:0

Forma legalis // Foto: Pan Zimska ligaSeniori

MNK Kustošija – Borac Motron 4:0
Sveučilište Sjever – Feniks 3:2
Zona tri – Fides II 4:1
Emma vita – Petgrad 1:3
MTB inženjering Kc – 048 Drnje 3:0
Restoran Zrinski&Auto Lončar – Emma vita 3:1
CB 048 – Sport Dolenec 4:1
Restoran Zrinski&Auto Lončar – Pan team 6:1

RASPORED – NEDJELJA, 28. 12. 2014.

Mlađi pioniri od 9:00 – 15:30

Veterani

15:20 Romantičari – Elma
15:55 Amadeus – Disco bar Tena
16:30 Active Commerce – Heba Kc
17:10 Autolimarija Nemčić – Sabarija
17:45 Blue Adriatic Trade – Graničar Legrad

Seniori

18:20 Jedan, devet, tri – 048 Drnje
19:00 Logistika Šurić – MTB inženjering Kc
19:35 MOD graditeljstvo – Sveučilište Sjever
20:15 Švenda gradnja – CB 048
20:55 Obrt Roksandić – Švenda gradnja

Borac Motron // Foto: Pan Zimska ligaPONEDJELJAK, 29. 12. 2014.

Od 9:00 – 15:30 stariji pioniri

Veterani

16:30 Bratstvo – OPG Radiček, Petgrad&Niko trade
17:10 Graničar Đurđevac – Forma legalis

Seniori

17:45 Fides II – Ropoks Ms Expres
18:20 Bing Bang Team – Borac Motron
19:00 Klopizza – MOD graditeljstvo
19:35 Bing Bang Team – MNK Kustošija
20:15 Feniks – Klopizza
20:50 MNK Kustošija – CB Lipa

UTORAK, 30. 12. 2014.

Veterani

16:30 Sabarija – Amadeus
17:10 Disco bar Tena – Autolimarija Nemčić

Seniori

17:45 Stridon promet – Gardenolo
18:20 Damag. Jeans Teatro Sokol – Pizz. Stari Zg Borongaj Lugovi
19:00 Vatreni – Stridon promet
19:35 Pizz Stari Zg Borongaj Lugovi – Podravsko sunce
20:15 Stridon promet – Radio Drava
20:55 CB Best – Zlatni Pan

PETAK, 02. 01. 2015.

Veterani

16:00 NK Miklinovec – Sivec trans
16:30 Sloga – Forma legalis
17:10 Graničar Đurđevac – Bratstvo

Seniori

17:45 Damag. Jeans. Teatro Sokol – Los Galacticos
18:20 Hotel Sport Ivanić Grad – Nikolino
19:00 Podravsko sunce – Damag. Jeans Teatro Sokol
19:35 Hotel Sport Ivanić Grad – Korona
20:15 Studio Valore – Fides II
20:55 Auto Florijančić – CB Best

MEMORIJAL „PROF. BRANIMIR JEDVAJ” – Mlađi pioniri

„A” GRUPA

NK „KOPRIVNICA”

OŠ „ĐURO ESTER” KOPRIVNICA

NK „PODRAVINA 1″ LUDBREG

NK „MLADOST” MOLVE

PRIZMA VV

1. KOLO

OŠ „Đuro Ester” – Prizma VV

NK „Podravina 1″ – NK „Mladost”

2. KOLO

Prizma VV – NK „Podravina 1″

NK “Koprivnica” – OŠ „Đuro Ester”

3. KOLO

NK „Podravina 1″ – NK “Koprivnica”

NK „Mladost” – Prizma VV

4. KOLO

NK “Koprivnica” – NK „Mladost”

OŠ „Đuro Ester” – NK „Podravina 1″

5. KOLO

6. NK „Mladost” – OŠ „Đuro Ester”

Prizma VV – NK “Koprivnica”

„B” GRUPA

NK „GRANIČAR” ĐURĐEVAC

OŠ „ANTUN NEMČIĆ GOSTOVINSKI” KOPRIVNICA

NK „PODRAVINA 2″ LUDBREG

OŠ „BRAĆA RADIĆ” KOPRIVNICA

NK „TOMISLAV” DRNJE

1. KOLO

OŠ „A. N. Gostovinski” – NK „Tomislav”

NK „Podravina 2″ – OŠ „Braća Radić”

2. KOLO

NK „Tomislav” – NK „Podravina 2″

NK „Graničar” – OŠ „A. N. Gostovinski”

3. KOLO

NK „Podravina 2″ – NK „Graničar”

OŠ „Braća Radić” – NK „Tomislav”

4. KOLO

NK „Graničar” – OŠ „Braća Radić”

OŠ „A. N. Gostovinski” – NK „Podravina 2″

5. KOLO

OŠ „Braća Radić” – OŠ „A. N. Gostovinski”

NK „Tomislav” – NK „Graničar”

RASPORED UTAKMICA MLAĐI PIONIRI

28.12.2014.

08:30 OŠ „A. N. Gostovinski” – NK „Tomislav”

08:50 NK „Podravina 1″ – NK „Mladost”

09:10 OŠ „Đuro Ester” – Prizma VV

09:30 NK „Podravina 2″ – OŠ „Braća Radić”

09:50 NK “Koprivnica” – OŠ „Đuro Ester”

10:10 Prizma VV – NK „Podravina 1″

10:30 NK „Tomislav” – NK „Podravina 2″

10:50 NK „Graničar” – OŠ „A. N. Gostovinski”

11:10 NK „Mladost” – Prizma VV

11:30 NK „Podravina 1″ – NK “Koprivnica”

11:50 NK „Podravina 2″ – NK „Graničar”

12:10 OŠ „Braća Radić” – NK „Tomislav”

12:30 OŠ „Đuro Ester” – NK „Podravina 1″

12:50 OŠ „A. N. Gostovinski” – NK „Podravina 2″

13:10 NK “Koprivnica” – NK „Mladost”

13:30 NK „Graničar” – OŠ „Braća Radić”

13:50 NK „Mladost” – OŠ „Đuro Ester”

14:10 NK „Tomislav” – NK „Graničar”

14:30 Prizma VV – NK “Koprivnica”

14:50 OŠ „Braća Radić” – OŠ „A. N. Gostovinski”

Utakmice se igraju 1 x 15 minuta.

Igra se sa 5 + 1 igrača.

Nema akumuliranih prekršaja.

Iz svake grupe u četvrtfinale plasiraju se prve četiri ekipe.

Četvrtfinalne i polufinalne utakmice igraju se 03.01.2014. godine sa početkom u 08:30 sati.

Utakmice za treće i prvo mjesto igraju se 17.01.2014. godine.

MEMORIJAL „PROF. BRANIMIR JEDVAJ” – Stariji pioniri

„A” GRUPA

1. PRIZMA VV

2. NK „PODRAVAC” VIRJE

3. OŠ „BRAĆA RADIĆ” – B KOPRIVNICA

4. APOSTOLI

1. KOLO

Prizma VV – Apostoli

NK „Podravac” – OŠ „Braća Radić” -B

2. KOLO

Apostoli – OŠ „Braća Radić” -B

Prizma VV – NK „Podravac”

3. KOLO

NK „Podravac” – Apostoli

OŠ „Braća Radić” -B – Prizma VV

„B” GRUPA

1. NK „GRANIČAR” – 1 ĐURĐEVAC

2. OŠ „BRAĆA RADIĆ” – A KOPRIVNICA

3. OŠ SOKOLOVAC

1. KOLO

OŠ „Braća Radić” -A – OŠ Sokolovac

2. KOLO

NK „Graničar” – 1 – OŠ „Braća Radić” -A

3. KOLO

OŠ Sokolovac – NK „Graničar” – 1

„C” GRUPA

1. OŠ „ANTUN NEMČIĆ GOSTOVINSKI” KOPRIVNICA

2. OŠ „ĐURO ESTER” KOPRIVNICA

3. NK „GRANIČAR” -2 ĐURĐEVAC

1. KOLO

OŠ „Đuro Ester” – NK „Graničar” -2

2. KOLO

OŠ „Antun Nemčić Gostovinski” – OŠ „Đuro Ester”

3. KOLO

NK „Graničar” -2 – OŠ „Antun Nemčić Gostovinski”

„D” GRUPA

1. NK „PODRAVINA” LUDBREG

2. CARRERA ĐURĐEVAC

3. OŠ „BRAĆA RADIĆ” – C KOPRIVNICA

1. KOLO

Carrera – OŠ „Braća Radić” -C

2. KOLO

NK „Podravina” – Carrera

3. KOLO

OŠ „Braća Radić” -C – NK „Podravina”

RASPORED UTAKMICA STARIJI PIONIRI – 29.12.2014.

08:30 Prizma VV – Apostoli

08:55 NK „Podravac” – OŠ „Braća Radić” -B

09:20 OŠ „Braća Radić” -A – OŠ Sokolovac

09:45 Apostoli – OŠ „Braća Radić” -B

10:10 Prizma VV – NK „Podravac”

10:35 NK „Graničar” – 1 – OŠ „Braća Radić” -A

11:00 NK „Podravac” – Apostoli

11:25 OŠ „Braća Radić” -B – Prizma VV

11:50 OŠ Sokolovac – NK „Graničar” – 1

12:15 OŠ „Đuro Ester” – NK „Graničar” -2

12:40 Carrera – OŠ „Braća Radić” -C

13:05 OŠ „Antun Nemčić Gostovinski” – OŠ „Đuro Ester”

13:30 NK „Podravina” – Carrera

13:55 NK „Graničar” -2 – OŠ „Antun Nemčić Gostovinski”

14:20 OŠ „Braća Radić” -C – NK „Podravina”

Utakmice se igraju 1 x 20 minuta.

Igra se sa 5 + 1 igrača.

Nema akumuliranih prekršaja.

Iz svake grupe u četvrtfinale plasiraju se prve dvije ekipe.

Četvrtfinalne i polufinalne utakmice igraju se 03.01.2015. godine sa početkom u 09:00 sati.

Utakmice za treće i prvo mjesto igraju se 17.01.2014. godine.

Facebook komentari / dostupni ukoliko ste prijavljeni na svoj FB profil (Komentiranjem prihvaćate naše uvjete korištenja).
- Oglasni prostor -
loading...
- Oglasni prostor -

Najnovije

MODA NA ULICI

Skockana Sanda u proljeće zakoračila s malo ruža i baš originalnom jaknicom

Usred smo prijelaznog razdoblja kada po običaju spremamo deblju garedrobu, a vadimo tanje odjevne komade. Jutra su prohladna pa...
- Oglasni prostor -

Vezane vijesti