Pan Zimska liga: Radiček i Active izborili veteransko polufinale, danas osmina finala seniora

07:37h
0
OPG Radiček, Petgrad&Niko Trade // Foto: UMNK

U četvrtak su odigrane preostale dvije utakmice četvrtfinala Pan Zimske lige u konkurenciji veterana.

OPG Radiček, Petgrad&Niko Trade je s minimalnih 1:0 svladao sastav Amadeusa, dok je Active Commerce tek nakon boljeg izvođenja kaznenih udaraca eliminirao Pekaru Zrinski&CB Bilogoru. Veteranska polufinala igrat će se u subotu, a utakmice za prvo i treće mjesto u nedjelju.

U preostale četiri utakmice šesnaestine finala seniora prolaz u osminu finala izborili su Restoran Zrinski&Auto Lončar, Ferostroj, Bilić&Erić security i Petgrad.

Danas je na rasporedu pet utakmica osmine finala u seniorskoj konkurenciji, a dvije privlače posebnu pozornost.

U 18 sati sastaju se dvije odlične momčadi, Liberty Gorjani i Damaged Jeans Teatro Sokol, a od 20:10 pobjednik križevačkog turnira Gas Co i MNK Fotex Varaždin Zug. No, vjerujemo da ni u preostale tri utakmice neće nedostajati uzbuđenja i dobrih poteza.

REZULTATI – ČETVRTAK, 9. SIJEČNJA

Veterani – četvrtfinale

Amadeus – OPG Radiček, Petgrad&Niko Trade 0:1

Active Commerce – Pekara Zrinski&CB Bilogora 4:3 (1:1)

Seniori – 1/16 finala

Restoran Zrinski&Auto Lončar – Guliver 4:0

Ferostroj – Emma Vita 3:1

Bilić&Erić security – Oštrek gradnja 4:2

CB Art&Zlatarna Mirjana – Petgrad 0:1

RASPORED – PETAK, 10. SIJEČNJA

Seniori – osmina finala

18:00 Liberty Gorjani – Damaged Jeans Teatro Sokol

18:45 Bilić&Erić security – CB Petica

19:30 Dom Bistričak – CB Cool

20:10 Gas Co – MNK Fotex Varaždin Zug

20:50 CB Dobermann – Pan Team

RASPORED – SUBOTA, 11. SIJEČNJA

Memorijal prof. Branimira Jedvaja – stariji pioniri, skupina B

08:00  Caffe bar „Cinober”  –  Novi

08:25  OŠ „Braća Radić”  –  NK Starigrad

08:50  NK „Graničar”  –  Dadolo team

09:15  Novi  –  OŠ „Braća Radić”

09:40  NK Starigrad  –   NK „Graničar”

10:05  OŠ „Antun Nemčić Gostovinski”  –  Caffe bar „Cinober”

10:30  NK „Graničar”  –  Novi

10:55  OŠ „Braća Radić”  –  OŠ „Antun Nemčić Gostovinski”

11:20  Dadolo team  –  NK Starigrad

11:45  OŠ „Antun Nemčić Gostovinski”  –  NK „Graničar”

12:10  Novi  –  Dadolo team

12:35  Caffe bar „Cinober”  –  OŠ „Braća Radić”

13:00  Dadolo team  –  OŠ „Antun Nemčić Gostovinski”

13:25  NK „Graničar”  –  Caffe bar „Cinober”

13:50  NK Starigrad  –  Novi

14:15  Caffe bar „Cinober”  –  Dadolo team

14:40  OŠ „Antun Nemčić Gostovinski”  –  NK Starigrad

15:05  OŠ „Braća Radić”  –  NK „Graničar”

15:30  NK Starigrad  –  Caffe bar „Cinober”

15:55  Dadolo team  –  OŠ „Braća Radić”

16:20  Novi  –   OŠ „Antun Nemčić Gostovinski”

Seniori – osmina finala

17:10 Restoran Zrinski&Auto Lončar – Unija Beton

17:50 Eko papir Peteranec – Feniks

18:30 Piceki (revija)

Veterani – polufinale

18:50 Ipa Zg – CB Loop

19:40 Active Commerce – OPG Radiček, Petgrad & Niko trade

Seniori – osmina finala

20:30 Ferostroj – Petgrad

čitam...