četvrta liga

Peroković napravio pa skinuo jedanaesterac i spasio Graničar, Kofler donio tri boda Križevcima, dok je Tehničar rutinirano slavio protiv Rovišća

Križevčani su nošeni sjajnim rezultatima u posljednjih nekoliko utakmica gostovali u Bereku kod Tomislava.

Odigrane su gotovo sve utakmice Četvrte lige.Lijepo vrijeme poslužilo je nogometaše tako da se nisu mogli žaliti. U Đurđevcu je igran susret domaćeg Graničara i Podravca iz Virja.

U borbenoj utakmici prvu priliku imali su gosti kada je Karan s 25 metara iz slobodnog udarca pogodio gredu, a gotovo istom prilikom uzvratili su domaćini, Belobrk je pogodio stativu. Još su domaći gađali gredu nakon udarca glavom Lovraka, ali mreže su mirovale. U drugom poluvremenu, gosti su imali najveću priliku na utakmici. Peroković je srušio Šklebara u svom kaznenom prostoru, te je sviran penal. Lopte se primio Hrženjak, ali ga je Peroković pročitao i obranio mu udarac. Do kraja susreta obje momčadi imale su poluprilika, ali mreže se nisu tresle, ostalo je 0-0.

Križevčani su nošeni sjajnim rezultatima u posljednjih nekoliko utakmica gostovali u Bereku kod Tomislava. Nakon 90 minuta, rezultat je bio 0-1, zabio je Kofler u 74. minuti.

Tehničar je kod kuće imao lagan posao, stiglo je posljednje Rovišće koje ne zna za bodove ove sezone. Cvetovec je slavio 3-0, zabijali su Kosir, Novačić i Markušić.

Pitomača je na svom terenu ugostila Papuk, te s njime odigrala neriješeno 1-1. Poveli su domaćini preko Miloša u drugom poluvremenu, da bi Duspara izjednačio u 81. i donio bod Papuku.

U Virovitici Virovitica je utrpala petardu Slatini, bilo je 5-0. Za sutra su ostali susreti između Mladosti KP i Zdenke, te Dinama iz Predavca i Garića.