Podravac poražen na gostovanju

Picoki lako protiv Papuka koji je stigao s devet igrača, Pitomača i Križevci uvjerljivi na domaćem terenu

Posljednja ekipa prvenstva, Rovišće, gostovala je kod Križevaca koji su šesti na tablici, ali samo bod udaljeni od trećeg mjesta.

Tehničar iz Cvetkovca prošle je nedjelje matematički osigurao naslov prvaka lige, a već preko tjedna, točnije u srijedu, gostovali su u Kloštru Podravskom kod Mladosti. Susret je odigran ranije na upit domaćina koji zbog obaveza ne bi imao cijelu ekipu na raspolaganju ove subote, a novi prvaci pokazali su klasu i pristali na raniji susret. Iznenađenja nije bilo, Tehničar je slavio pogocima Hudaka i Mileka 1-2.

Drugoplasirana Pitomača na svom je terenu ugostila ove sezone slabu ekipu Garića, što pokazuje i njihova pozicija na tablici. Na krilima dva gola Škare i jednog Plavšića upisali su domaći pobjedu 3-0.
Đurđevački Graničar dočekao je Papuk iz Orahovice. Picoki su u prošlom kolu slomili Podravac na njegovom terenu, a sada su tražili potvrdu ta tri gostujuća boda. Nakon 90 minuta upisali su pobjedu 6-0, a da će slaviti bilo je jasno od prve minute gosti su igrali s 9 igrqča, da bi se još jedan ozlijedio u 4. minuti i Papuk je do kraja utakmice igrao s 8 igrača u polju. Za Picoke je dva zabio Belobrk, dva Šostarec, a jednog Lovrak i Mihoković.
Posljednja ekipa prvenstva, Rovišće, gostovala je kod Križevaca koji su šesti na tablici, ali samo bod udaljeni od trećeg mjesta. Razbili su Križevci Rovišće s visokih 5-1, a zabijali su Orejaš (2), Tihelka, Novak i Sučić.
Virje je gostovalo u Virovitici gdje je poraženo s 3-1. Dva je zabio kapetan Suvajac, jednog Reščić. Poveli su gosti golom Sabola, međutim domaćin je sve okrenuo na svoj mlin.