Subota, 20. travnja 2024.
Drugo kolo četvrte lige

Picoki savladali Dinamo, Tehničar nosi tri boda iz Bereka, Podravac i Križevci remizirali sa svojim protivnicima
P

Virovitica je dočekala novog ligaša, ekipu Mladosti iz Kloštra Podravskog koja još traži prve bodove u novog ligi. Virovitica je ostavila Kloštar i ovaj puta bez bodova, pobijedivši pogotkom Puškarića u 7. minuti. Gosti nisu uspjeli postići pogodak za izjednačenje, te odlaze kući praznih ruku.

U drugom kolu Četvrte lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica naši predstavnici Podravac, Križevci, Cvetkovec i Kloštar igrali su svoje utakmice danas u 17 sati. Pitomača gostuje kod Rovišća u sutra, nedjelju u 17 sati. Vrijeme u cijeloj regiji bilo je promjenjivo s kišom, što je nekima na terenu pogodovalo, dok je drugima odmagalo.

Podravac je u drugoj utakmici zaredom na domaćem terenu odigrao neriješeno s ekipom Papuka. Uvjeti za igru bili su kao u Engleskoj, oblačno s kišom, što su igrači koristili za mnogobrojne klizeće startove. Najveću priliku promašio je Sabol, na dodavanje Šklebara promašio je prazan gol. Utakmica je završila bez pogodaka, 0-0.

Picoki su na svom terenu ugostili Dinamo iz Predavca, te rutinski golovima Švagelja u 79. minuti i Belobrka u 90. minuti pobijedili goste 2-0.

Tehničar iz Cvetkovca gostovao je na neugodnom terenu u Bereku kod tamošnjeg Tomislava, pogodak odluke za goste postigao je Boris Kosir u 63. minuti. Gosti se tako vraćaju kući sa sva tri boda.

Križevci i Zdenka 91 odigrali su bez pobjednika, 1-1. Pogotke su postigli Božović za domaćina, a za goste je izjednačio Antal u drugom poluvremenu.

Sutra će se kompletirati drugo kolo Četvrte lige kada Pitomača gostuje u Rovišću.