6.8 C

Plivači Cerina osvojili 13 medalja na 4. međunarodnom plivačkom kupu grada Koprivnice

Četvrti međunarodni plivački kup grada Koprivnice održan je u subotu na Gradskim bazenima Cerine u organizaciji Plivačkog kluba Cerine.

Program natjecanja bio je prilagođen mlađim dobnim skupinama, podijeljenim u četiri dobne kategorije za dječake i djevojčice. Plivalo je čak 267 natjecatelja iz 12 klubova.

Sudjelovali su: PK Mladost iz Banje Luke, PK 22. april iz Banje Luke, PK Rijeka, PK Pula, PK Sisak Janaf, PK Novi Zagreb, PK Barok iz Varaždina, PK Varaždin, Čakovečki plivački klub, PK Međimurje, PK Varaždinske Toplice i PK Cerine koji je brojnoj domaćoj publici predstavio 45 plivačica i plivača iz skupina početnika, prednatjecatelja i natjecatelja.

Cijela ekipa od najmlađeg do najstarijeg člana pokazala je izniman angažman i napredak, tako da su treneri oduševljeni njihovim nastupima.

Članovi Cerina osvojili su i 13 medalja:

IVAN SINJERI (2005, C kategorija) – dvije srebrne medalje na 50 m i 100 m slobodno

MARIN KORDEŠ (2002, B kategorija) – zlatna medalja na 50 m prsno

LUKA RADOTOVIĆ (2001, A kategorija) – brončana medalja na 50 m leđno

KARLO HLEVNJAK (2001, A kategorija) – brončana medalja na 50 m prsno

KARLA JUKIĆ (2001, A kategorija) – četiri srebrne medalje na 50 m slobodno, 50 m leptir, 50 m leđno i 100 m slobodno

ŠIMUN GOLČIĆ (2000, A kategorija) – dvije zlatne medalje na 50 m slobodno i 50 m leptir, kao i srebrna medalja na 100 m slobodno