Svaka čast

Plivači Plivačkog kluba Cerine osvojili čak 15 medalja na 3. Memorijalu Anto Dragić

U kategoriji A, najuspješnija plivačica našeg kluba je Rea Šijak koja je bila treća na 50m prsno (41.17) i četvrta na 100m prsno.

Šesnaest natjecatelja Plivačkog kluba Cerine ove je subote sudjelovao na 3. Memorijalu Anto Dragić. U konkurenciji 200 natjecatelja, plivači PK Cerine osvojili su 15 medalja što je jedan od većih uspjeha kluba.

U C kategoriji, Dora Ferčec osvojila je srebrne medalje u disciplinama 50m slobodno (34.72), 50m prsno (44.27), 100m leđno (1:26.51), 50m leđno (40.21) i 50m leptir (41.40), dok je Pavel Pahek Remenar pobijedio u 50m prsno s vremenom 44.69 sec i 100m prsno s vremenom 1:37.66. Pavel je također osvojio srebrnu medalju u disciplini 100m leđno (1:25.11) i brončanu u 50m leđno (36.69).

U kategoriji B, Ivan Sinjeri zauzeo je 3. mjesto na 50m slobodno (29.22) i 2. mjesto na 50m leptir (32.17), a Damjan Domanovac briljirao je na 200m prsno ( 2:49.71) i osvojio zlatnu medalju, dok je 2. mjesto osvojio na 50m prsno (35.93) i na 100m prsno (1:17.83).

Osim plivača koji su osvojili medalje, za PK Cerine nastupali su još Edi Čižmak, Patrik Dolenčić, Karlo Đurđ, Marko Milanović, Jan Hojsak, Žana Šipek, Fran Torma, Ema Široki (4.mjesto na 100m leptir), Tara Oroz i Katja Koščak.