5.1 C
kk koprivnica

Pobjeda dječaka i poraz juniora Koprivnice

Prošlog vikenda mlade košarkaške nade Koprivnice odigrale su svoje prvenstvene utakmice.

M-12 liga, 2.kolo:

KK Koprivnica – KK Radnik 51:35

Ekipa Koprivnice pobijedila je goste iz Križevaca. Dječaci do 12 godina odigrali su utakmicu 2. kola. Zanimljiva utakmica koju su dječaci Koprivnice dobro otvorili i do poluvremena vodili sa 10 koševa prednosti, ali momčad Radnika se nije predavala i na kraju 3. četvrtine prednost je iznosila samo 4 poena. U posljednju dionicu dječaci Koprivnice ulaze odlučni i borbeni da osvoje prvu ovosezonsku pobjedu što su na kraju i učinili. Treba pohvaliti sve učesnike ovo utakmice od sportskih sudionika do roditelja navijača koji su bodrili svaki dobar potez svoje djece i djece protivničke momčadi. Ovaj puta nešto bolji kod Radnika Katanović i Štimac, a kod Koprivnice Gregur i Vrabec.

M-18 liga, 10.kolo:

KK Koprivnica – KK Radnik 53:66

Još jedan poraz juniora Koprivnice. Čudna utakmica sa tri različita dijela. U prvom poluvremenu ekipa Radnika igra maksimalno ozbiljno i do poluvremena vodi sa 20 koševa prednosti. Treću četvrtinu Koprivnica smanjuje na 10 i u četvrtoj dolazi do 6-7 koševa manjka ali ne uspijeva ubaciti nekoliko šuteva, a gosti na presing obrane odgovaraju sigurnom realizacijom slobodnih bacanja i odnose pobjedu. Kod Radnika nezaustavljiv Beljo i dobar Kranjčić, a kod Koprivnice Žaja i Gerić.

[FOTO/VIDEO] KONCERT ZA PAMĆENJE Jole napunio dvorište Starog grada, Đurđevčani pjevali sve hitove

"Nosi mi se bijela boja", "Tijelo ko remek djelo" samo su neki od hitova popularnog Joleta koji su se...