Polovičan uspjeh

Pobjeda i poraz mladih koprivničkih rukometaša u Bjelovaru

Rukometaši Koprivnice-Hangar 18, dječaci rođeni 2004. i mlađi, u subotu su gostovali u Bjelovaru te upisali pobjedu i poraz. U sklopu 11. kola Prve hrvatske rukometne lige za dječake B Sjever mladi Koprivničanci nadvisili su Garešnicu, a izgubili od domaće ekipe Bjelovara.

Dvoboj protiv Garešnice, unatoč nervoznom početku, koprivnička je momčad bez poteškoća privela kraju i slavila rezultatom 16:9. Problemi su uslijedili u utakmici protiv Bjelovara. Koprivničanci su prvo poluvrijeme završili bez postignutog pogotka, a nešto bolja igra u nastavku stigla je prekasno za preokret. Konačnim ishodom od 11:6 uspješniji je bio Bjelovar.

– Sada nam preostaje da se što bolje pripremimo za posljednje tri utakmice prvenstva kako se više nikad ne bi ponovilo prvo poluvrijeme protiv Bjelovara – rekao je trener Koprivnice-Hangar 18 Antonio Pranjić.

Za dva tjedna u Koprivnici gostuje Varaždin, a u posljednjem kolu koprivnička ekipa odlazi u Ludbreg gdje ih dočekuju Prelog i Čakovec.