10.2 C
Četvrtak, 18. travnja 2024.

Pobjeda Podravke Vegete u Sesvetama

U utakmici 3. kola 1. HRL za žene u Sesvetama: Sesvete Agroproteinka – Podravka Vegeta 24:32 (14:14). Podravka je pobjedu osigurala u 2. poluvremenu, kada Sesvete više nisu imale ideju u napadu.

Početak utakmice bio je u dosadašnjem stilu prvenstvenih utakmica: Sesvećanke su vodile do 7. minute, a Podravka Vegeta prvi puta je u vodstvo došla u 8. minuti (4:5). Kako je utakmica bila izjednačena, izjednačavao se i rezultat. Kad je Podravka Vegeta u 26/27. minuti ”pobjegla” na tri razlike (10:13) mislilo se da se klupko tijesnog rezultata razmrsilo, ali nije. Borbene Sesvećanke dostigle su Podravku i na kraju je poluvrijeme završilo 15:15. Loša obrana u početku, golovi sa crte, slab učinak golmana (Žderić je u 13. minuti kod 8:8 odmijenila Jelčić) i nisu mogle donijeti Podravki prednost.

Ne uspjevaju podbacivanja lopte (gdje su čista dodavanja!), a opet se događa da golmanica obrani sedmerac, a odbijenu loptu uhvati suparnička igračica, obrane nigdje nema.

U 2. poluvremenu nakon još  malo mučenja, sve je, što se tiče Podravke, došlo na svoje mjesto, raspucala se Gaće, a trener Hrupec dao je prigodu svim igračicama, pa se rezulktat od 21:30 smanjio na 24:32, ali to je uračunato u školovanje mladih.

UTAKMICA 3. KOLA 1. HRL ZA ŽENE

SESVETE AGROPROTEINKA – PODRAVKA VEGETA 24:32 (15:15)

SESVETE – Sportska dvorana Srednje škole.  Gledatelja: 150. Suci: Dalibor Dragočajac (Novska) i Ivica Kostetcki (Lipovljani). Nadzornik HRS-a: Saša Martinić (Zagreb).

SESVETE AGROPROTEINKA: Razum (7+0), Karaula (2+0), Bešen (1+-); Bezjak, Petrušić, Jakara 1, Pa. Stopić 1, Pavlek 4, Pe. Stopić 1, Grmoja 5(2), Šebek 4, Benić, Malić, Kranjec 3, Franković 5(2), Josipović. TRENER:Branko Šebek.

PODRAVKA VEGETA: Žderić (12+0), Jelčić (1+1); Čović, Kožnjak 4, Pongrac, A.M. Beljo, Petković 2, M. Beljo 1, Zebić 4, Gaće 7, Dragišić, Milanović Litre, Poljak, Pasičnik 2, Nikčević 6, Pušić 6(3). TRENER: Neven Hrupec.

SEDMERCI: Sesvete Agroproteinka 6(4), Podravka Vegeta 4(3).

ISKLJUČENJA: Sesvete Agroproteinka 4 minute (Šebek, Franković po 2), Podravka Vegeta 4 minute (Zebić, Pušić po 2).

IGRAČICA UTAKMICE: Anita Gaće (Podravka Vegeta).

Ostali rezultati: Zamet – Zaprešić 39:25, Koka – Dalmatinka 28:27, Lokomotiva – Samobor 41:20, Arena – Trešnjevka (14:14), Umag – Osijek CO (19:13).

Jutro nakon izbora

[Za ePODRAVINU] Lacković zadovoljan rezultatima izbora: Najslađi mandat je onaj koji dolazi uz podršku preferencijalnih glasova

Jutro nakon parlamentarnih izbora sigurno je dobro za nezavisnog Željka Lackovića, koji se na ovim izborima kandidirao na listi...