Županijske lige

Pobjedom u Kloštru Cvetkovčani se udaljili na vrhu Prve ŽNL

21:50h
0
Nogometaši Tehničara 1974 imali su razloga za slavlje // Foto: Arhiva - Zvonimir Markač
Nogometaši Tehničara 1974 imali su razloga za slavlje // Foto: Arhiva - Zvonimir Markač

Veliki derbi u Kloštru Podravskom nakon teške borbe pripao je gostima iz Cvetkovca. Konačni rezulat bio je 2:1, a s nova tri Tehničar je Kloštranima pobjegao na pet bodova razlike.

Iznenađujuće visoku pobjedu od čak 9:0 upisali su protiv Prekodravca Žabnjani, a uvjerlji su, s 5:0, bili i Križevčani protiv Sloge.

U derbiju Druge županijske lige Tehnika je s 2:1 bila bolja od Omladinca, a nove pobjede upisali su Ferdinandovčani i Drnjani.

Jedina promjena kod trećeligaša dogodila se u koprivničkoj skupini. Obračun dviju vodećih momčadi, Jedinstva i Tehničara B, pripao je Cvetkovčanima, koji su utakmicu završili s dva igrača manje, što je bilo dovoljno i za preuzimanje vodeće pozicije.

PRVA ŽNL, 10. KOLO:

Graničar L – Drava PS 2:0, Križevci – Sloga 5:0, Osvit – Fugaplast 0:1, Tomislav SIŽ – Prekodravac 9:0, Drava NP – Bratstvo 1:0, Mladost KP – Tehničar 1974 1:2, Mladost M – Panonija 1:3.

REDOSLIJED: 1. Tehničar 1974 26, 2. Mladost KP 21, 3. Drava NP 17, 4. Graničar L 17, 5. Fugaplast 17…

DRUGA ŽNL, 10. KOLO:

Reka – Polet 7:0, Miklinovec – Tomislav D 0:2, Hrvatski bojovnik – Viktorija 1:1, Starigrad – GOŠK 0:1, Lipa – Mladost S 1:0, Ferdinandovac – Mladost KB 7:0, Tehnika – Omladinac 2:1.

REDOSLIJED: 1. Ferdinandovac 25, 2. Tomislav D 24, 3. Tehnika 22, 4. Lipa 20, 5. Starigrad 19…

TREĆA ŽNL – KOPRIVNICA, 9. KOLO:

Jedinstvo – Tehničar 1974 B 3:4, Podravec – Rudar B 2:1, Drava PS – Sabarija 2:2, Rasinja – Zagorec 1:1, Udarnik – Jadran-Galeb 1:3

REDOSLIJED: 1. Tehničar 1974 B 21, 2. Jedinstvo 19, 3. Podravec 18, 4. Sabarija 16, 5. Drava PS 13…

TREĆA ŽNL – KRIŽEVCI, 9. KOLO:

Mladost VR – Ruševac 4:3, Gornja Rijeka – Mladost C 4:0, Kalnik – Dragovoljac 2:0, Radnički – Čvrstec 0:1, Sokol – Ratar 6:0.

REDOSLIJED: 1. Gornja Rijeka 22, 2. Kalnik 21, 3. Ratar 19, 4. Čvrstec 18, 5. Sokol 16…

TREĆA ŽNL – ĐURĐEVAC, 9. KOLO:

Bilogora – Prugovac 0:5, Graničar NV – Rudar G 0:10, Mičetinac – Repaš 3:1, Bilogorac – Mladost PS 0:4, Bušpan – Vinogradar 3:0.

REDOSLIJED: 1. Prugovac 27, 2. Rudar G 24, 3. Mičetinac 17, 4. Mladost PS 13, 5. Repaš 13…