9.6 C
Sjeverni derbi

Podravac Virje u košarkaškom derbiju uvjerljivo svladao ludbreški Grafičar na krilima braće Zadravec

Ključna je bila treća četvrtina koju su domaći dobili 18-13. Pogrešne odluke koje su donijeli gostujući igrači koštali su ih pozitivnog rezulata.

U za vikend igranoj utakmici četvrtog kola KK Podravac Virje svladao je KK Grafičar Ludbreg sa sigurnih 19 razlike, rezultat je bio 86-67. Prva je ovo pobjeda Podravca u Prvoj hrvatskoj košarkaškoj ligi.

Ključna je bila treća četvrtina koju su domaći dobili 18-13. Pogrešne odluke koje su donijeli gostujući igrači koštali su ih pozitivnog rezulata. Kod domaćih posebno se istaknuo Stefan Zadravec postigavši 20 poena, 7 asistencija i 4 skoka. Pridružio mu se brat Julijan Zadravec s 15 postignutih poena, 4 asistencije i 6 skokova.

Što se tiče gostiju, najefikasniji je bio Mario Novak s 18 poena i 5 skokova. U idućem kolu Podravac putuje u Pulu, dok Grafičar dočekuje Goricu.