5.4 C

Podravka 3 bolja od druge ekipe TVIN Trgocentra

U zaostaloj utakmici 18. kola 3. HRL sjever, koja je odigrana u srijedu u Koprivnici, Podravka 3 je svladala ekipu TVIN Trgocentra rezultatom 39:27 (24:14).

Izvještaj trenerice Snježane Petike

Utakmicu smo dobro otvorili i prvo poluvrijeme smo odigrali u visokom tempu koji igračice Tvina nisu mogli pratiti. I po rezultatu prvog poluvremena, 24:14, vidljivo je da nam je napad odlično funkcionirao i zbog toga sam zadovoljna, međutim nisam zadovoljna s angažmanom i igrom u obrani. Primili smo previše golova, od kojih dobar dio ide na dušu naših vratarki, a drugi  dio na neangažiranost obrane. Gošće su dugim (često i predugim) napadima dovodile moje cure u stanje  uspavanosti, a buđenje je često završavalo s loptom u našoj mreži. U drugom poluvremenu uslijedilo je opuštanje mojih igračica  što su gošće koristile i prelako postizale golove.

Utakmica nam je dobro došla za uvježbavanje različitih vrsta obrana, jer za dva tjedna nas čeka završnica prvenstva za djevojčice rođene 1998. i mlađe koje će se igrati u Đurđevcu od 19. do 22. travnja. U utakmici su sve cure dobile svoju minutažu  i većina ih je iskoristila priliku  i upisala se u listu strijelaca. I ovaj put Ivona Mrđen i Iva Papac predvodile su svoju ekipu, svaka s po 7 postignutih golova, a pridružila im se i Magdalena Horvat sa 6 postignutih golova. Uz njih dobru partiju pružile su i Lena Ljubić i Paula Domijan svaka s po 4 postignuta gola. U ekipi gošći najefikasnije su bile Rea Rakošević s 12 i Ella Novosel sa 7 golova. Sljedećeg vikenda očekuje nas gostovanje kod Velikog Trojstva i još jedna provjera pred završnicu.

UTAKMICA 18. KOLA 3. HRL SJEVER ZA ŽENE

PODRAVKA 3  – TVIN TRGOCENTAR  2  39:27 (24:14)

KOPRIVNICA – SD Fran Galović. Suci: Tomislav Dobrinić i Goran Šimunčić  (oba Varaždin). Nadzornik HRS-a: Ratko Budimir (Bjelovar).

PODRAVKA 3: Kosnica, Borac, Vrban; Ljubić 4, Domijan 4, Franjkić, Benotić 1, L. Šenvald  3, Mrđen 7, Hmelina 3, Mag. Horvat 6, Alvir 1, Papac  7, Pavlović 3. TRENERICA: Snježana Petika.

TVIN TRGOCENTAR  2: Bijuk, Foret; Grizelj 1, Adamović, Novosel 7, Milković 2, Ercegovac 4, Kaselj, Rakošević 12, Zoretić 1, Brođanac, Matanči, Kovačević. TRENERICA: Maja Grdić.

SEDMERCI: Podravka 3 – 4 (3), TVIN Trgocentar 2 – 4 (3).

ISKLJUČENJA: Podravka 3 – 2 minute (Benotić), TVIN Trgocentar 2 – 2 minute (Novosel).

[FOTO/VIDEO] KONCERT ZA PAMĆENJE Jole napunio dvorište Starog grada, Đurđevčani pjevali sve hitove

"Nosi mi se bijela boja", "Tijelo ko remek djelo" samo su neki od hitova popularnog Joleta koji su se...