6.3 C

Podravka i Krim bez pobjednika u prijateljskom susretu

Zanimljivu prijateljsku utakmicu odigrali su Podravka Vegeta i ljubljanski Krim u nedjelju u Koprivnici.

Iako se nakon uvjerljivog vodstva Krima nakon prvih 30 minuta činilo da će Ljubljančanke lako ostvariti pobjedu, domaće su rukometašice u nastavku zaigrale znatno bolje te su preokretom uspjele doći do remija.

Koprivničanke su igrale bez Svitlane Pasičnik (ozljeda) i Anite Gaće (bolest), dok u drugom dijelu zbog ozljede za Krim nije igrala Andrea Lekić.

Najbolja pojedinka utakmice bila je Podravkina golmanica Ivana Jelčić, koja je branila odlično, pogotovo u drugom poluvremenu.

Ivana Petković u drugom poluvremenu postigla je pet važnih pogodaka, efikasna je bila i Maja Zebić.

Podravka je u 57. minuti s dva uzastopna pogotka Zebić stigla do prednosti od 27:25, Miranda Tatari je u 59. pogodila za 29:27. Potom Varlec smanjuje na 29:28, Tatari dobiva isključenje, a Čečkova koristi pogrešku Petković i postavlja konačnih 29:29.