Podravka ostavila Osječanke na 12 pogodaka

U unaprijed odigranoj utakmici 21. kola prvenstva, Podravka Vegeta u utorak je u Koprivnici očekivano visoko porazila Osijek Croatia osiguranje rezultatom 45:12. Gošće skromnom kvalitetom nisu imale izgleda za povoljniji rezultat, a na poluvremenu su postigle svega pet pogodaka.

Odlično je u prvom poluvremenu branila Paula Claudia Ungureanu, igralo se ozbiljno u obrani i napadu, pa su gošće na kraju ostale na svega 12 golova. Za pohvalu je i nastup mlade Andree Čović, koja je na pivotu zamijenila ozlijeđenu Anu Đokić i maksimalno iskoristila svoju minutažu postigavši šest lijepih pogodaka.