Podravka razmontirala Ivanić s čak 20 pogodaka razlike, Jukić, Karlovčan i Nemaškalo najbolje pojedinke

0
Korina Karlovčan // Foto: Ivan Brkić

U drugom kolu Prve HRL za žene, Podravka Vegeta u gimnazijskoj dvorani dočekala je ŽRK Ivanić. Trenerica Petika na teren je izvela najjaču postavu koja je već u prvom poluvremenu napravila veliku razliku, na odmor se otišlo rezultatom 23-7 za Podravku, da bi konačan rezultat nakon 60 minuta glasio 41-21.

U drugom poluvremenu trenerica Petika dala je priliku i mlađim igračicama, ali prednost se nije smanjivala. Do kraja susreta sve su se igračice Podravke upisale u strijelce, a najbolje su bile Ekaterina Nemaškalo sa šest pogodaka i Korina Karlovčan sa sedam pogodaka. Treba izdvojiti i vratarku Antoniju Jukić koja je već u prvom poluvremenu imala 11 obrana.

Što se tiče gošći, najbolja je bila Marta Pezić sa devet postignutih pogodaka, dok je Katarina Mrazović pridodala šest.