domaće prvenstvo

Podravka se vratila pobjedama, Osječanke lak zalogaj za Čigirinovu i društvo

U subotu Podravku čeka posljednja utakmica grupne faze EHF kupa, a unatoč osiguranom prvom mjestu svi žele pobjedu protiv danskog Nykobinga.

Rukometašice Podravke nakon dugo vremena upisale su ne jedan, već dva poraza. Bolja je bila Lokomotiva u domaćem prvenstvu i Bera Bera u EHF kupu. Danas je slijedio povratak obavezama u domaćoj ligi, a u ulozi gošći našle su se rukometašice Osijeka.

Pretposljednja momčad prvenstva nije imala previše šansi, od prvih minuta susret je otišao na jednu stranu, onu Podravkinu. Poluvrijeme je završeno rezultatom 20-12, dok je konačan rezultat bio 38-30 za Podravku. Priliku su dobile gotovo sve igračice, a golove su zabile i Popović i Jandrašić i Franušić.

Najpreciznija danas bila je Čigirinova sa sedam pogodaka, a pratila ju je Debelić s pet pogodaka. Kod gošći najbolja je bila Dora Lacković koja je zabila čak 13 komada.