9.3 C
prva hrl za žene

Podravka Vegeta lako do treće prvenstvene pobjede, uništile Koku 14 razlike

Nakon plasmana u Ligu prvakinja i dvije uvjerljive prvenstvene pobjede, na red je došlo i treće prvenstveno kolo. Rukometašice Podravke gostovale su u Varaždinu kod Koke.

Varaždinke su u prva dva prvenstvena kola upisale pobjedu i poraz, a danas su dodale još jednu recku u rubriku porazi. Lako su koprivničke rukometašice došle do treće prvenstvene pobjede, na poluvremenu je bilo već 11 razlike za Podravkašice, rezultat je bio 22-11.

Nakon 60 minuta susret je priveden kraju rezultatom 28-42 za Podravku.

Prvo smo poluvrijeme gledali visoki nivo obrane, pišu službene stranice Podravke, ali i napada dok je na vratima ponovno bila odlična Jovana Risović.

Drugo poluvrijeme isto tako atraktivno i u napadu i u obrani, a na vratima je svoje minute također opravdala Magdalena Ećimović. Trener Zlatko Saračević je minute dao svim igračicama koje su ih dobro iskoristile, a uvjerljivo najefikasnije u koprivničkom sastavu danas su bile Karlovčan, Milosavljević i Yezhykava.

Što se tiče idućih susreta, Podravkašice u petak čeka susret Lige prvakinja protiv Thüringera, dok Koka 13. listopada putuje kod Sesvete-Agroproteinke.