11.5 C
Nova pobjeda, ali…

Podravka Vegeta uz mnogo muke slavila protiv Trešnjevke

Podravka s 36 bodova i dalje sigurno drži čelnu poziciju Prve HRL. Drugo mjesto s 31 bodom trenutno zauzima Zamet, a treća je, s 30 bodova i utakmicom manje, Lokomotiva.

Rukometašice Podravke Vegete u 19. su kolu Prve HRL rezultatom 26:20 svladale zagrebačku Trešnjevku. 18. prvenstvena pobjeda stigla je teže od očekivanog, a gostujuće igračice u petak su se većim dijelom utakmice ravnopravno nosile s Koprivničankama.

Prvo poluvrijeme završilo je samo s jednim pogotkom prednosti za Podravkašice, a osjetnija razlika počela se stvarati tek u posljednjih 15 minuta dvoboja. Kod rezultata 18:17 domaće su igračice napravile seriju od 4:0 te veoma nervoznu utakmicu sigurno privele kraju.

Najraspoloženija u napadu sa šest je pogodaka bila Ivana Dežić, a pet je dodala Marijeta Vidak. U drugome poluvremenu na vratima se sa sedam obrana iskazala Antonia Jukić.

Slijedi reprezentativna stanka, a sljedeće kolo na rasporedu je 19. ožujka kada Podravka gostuje u Umagu.

Rezime izbora

Županijski SDP analizirao izbore, Golubić: Veseli nas trend porasta naših glasova uoči sljedećih, pogotovo lokalnih izbora

SDP-ova koalicija Rijeke pravde, ako se gledaju glasovi iz Koprivničko-križevačke županije, pobjednik je s nešto više od 19.200 glasova....