7.9 C
OSMINA FINALA

Podravka Vegeta nije uspjela napraviti čudo, ruski Rostov suvereno izborio prolaz u Ligi prvakinja

Najtrofejniji hrvatski ženski rukometni klub time je okončao nastup u elitnom rukometnom natjecanju.

Rukometašice Podravka Vegete, pod vodstvom trenera Antonija Pranjića, nisu uspjele napraviti čudo u osmini finala Lige prvakinja.

Nakon što su u prvome ogledu odigranome u koprivničkoj dvorani Gimnazije Fran Galović slavile 20-29, igračice ruskog Rostov Dona na svojem su parketu pobijedile rezultatom 42-24 (24-11), potvrdivši status favoritkinja.

Najtrofejniji hrvatski ženski rukometni klub time je okončao nastup u elitnome rukometnom natjecanju. Protivnički sastav, ispunjen nekolicinom najboljih svjetskih igračica, koji je osvojio prvo mjesto svoje skupine, suvereno je izborio nastavak natjecanja.