PRVA HRL za žene

Podravka Vegeta slomila Koku u Varaždinu, Ivana Dežić vukla Koprivničanke ka pobjedi

Kod Podravke je na poluvremenu prednjačila Ivana Dežić sa šest pogodaka, dok je za Koku dobro branila Janja Tušek na golu, imala je devet obrana.

Završena je reprezentativna stanka i igračice Prve HRL za žene vratile su se u normalan ritam natjecanja. Podravka Vegeta gostovala je danas kod Koke, trećeplasirane momčadi prvenstva. Nije krenulo najsjajnije za Podravku, gubile su Vegetine igračice do dvadesete minute kada su uspjele izjednačiti na 8-8. U vodstvo nisu tada stigle, nego je Koka uspjela ponovno povesti. Ipak, na poluvremenu je bilo 11-12 za Podravka Vegetu.

Kod Podravke je na poluvremenu prednjačila Ivana Dežić sa šest pogodaka, dok je za Koku dobro branila Janja Tušek na golu, imala je devet obrana, a u napadu je najviše zabijala Dejana Milosavljević, ugradila je pet Kokinih pogodaka.

Probudila se Podravka u drugom poluvremenu, odmah na otvaranju probudila se i Vidak zabivši svoj prvi pogodak na utakmici za vodstvo 11-13. Dežić je nastavila trpati golove, već nakon 10 minuta drugog poluvremena imala je Podravka četiri pogotka prednosti.

Susret je završio rezultatom 22-26 za RK Podravka Vegetu, a najbolja igračica susreta bila je Ivana Dežić, u 60 minuta skupila je 10 pogodaka, te je cijelo vrijeme predvodila Podravkin napad. Vrijedi izdvojiti i stopostotni učinak Ane Debelić (4/4) i Magdalene Horvat (3/3).

Prva HRL za žene, 2. prosinac, subota

RK Koka – RK Podravka Vegeta 22-26

SLAVEN BELUPO NAKON STANKE DOČEKUJE OSIJEK

U sastavu Farmaceuta će biti i ugandski napadač Abdu Lumala, Ferenčina: Siguran sam da ćemo pobijediti Osijek, a špekulacije o mojoj smjeni ne želim...

Slaven Belupo nakon reprezentativne stanke u novom je kolu HNL-a sutra, u petak u 18 sati na Apašu domaćin...