11.5 C
završnica rukometnog kupa

Podravka Vegeta sutra protiv Zameta lovi finale kupa

Budući su u četvrtfinalu Podravkašice izbacile najvećeg protivnika Lokomotivu iz Zagreba put do novog pehara im je otvoren i bilo bi veliko čudo kada ga ne bi osvojile.

U Umagu se od 8. svibnja održava Festival rukometa u sklopu kojeg se igraju završnica kupa za muške i ženske sastave, završnica muškog kadetskog prvenstva i završnica prvenstva mlađih kadetkinja.

Podravka Vegeta nastupa u završnici kupa i u polufinalu igra s riječkim Zametom u četvrtak, 11. svibnja, s početkom u 17 sati.

Finale je na rasporedu u subotu u 16.30 sati, a Podravka (ako svlada Zamet) će se u njemu sučeliti boljem iz drugog polufinala u kojem se sastaju Trešnjevka i Dugo Selo 55.

Rezime izbora

Županijski SDP analizirao izbore, Golubić: Veseli nas trend porasta naših glasova uoči sljedećih, pogotovo lokalnih izbora

SDP-ova koalicija Rijeke pravde, ako se gledaju glasovi iz Koprivničko-križevačke županije, pobjednik je s nešto više od 19.200 glasova....