Petak, 19. travnja 2024.
PRVA HRL

Podravkašice loše otvorile, ali odličnim nastavkom savladale gošće iz Umaga, fizioterapeutu Bojanu Saviću priređeno iznenađenje
P

Pravi test koprivničke rukometašice imat će u subotu kada u sklopu 4. kola DELO EHF Lige prvakinja dolazi mađarski FTC.

Rukometašice Podravke Vegete jučer su u dvorani Gimnazije Fran Galović u sklopu 6. kola Prve HRL ugostile Umag. Sastav trenera Zlatka Saračevića slavio je 33-21.

Povevši tri razlike, gošće su bolje otvorile susret. Do 19. minute semafor je bio na njihovoj strani kada Lea Franušić zabija za poravnanje s kojim se i otišlo na predah. U nastavku Podravkašice, ipak, nisu dopustile iznenađenje. Stvorile su zalihu od četiri pogotka koja se do kraja samo povećavala.

Premijerni službeni nastup, kao i prvi pogodak, postigla je novopridošla Aneta Benko. Unatoč pobjedi, trener domaćih nije bio zadovoljan.

– Prvo smo poluvrijeme odigrali loše. To se više ne smije ponoviti. Za tri dana očekuje nas najvažnija utakmica sezone i moramo se u potpunosti pripremiti za nju i odigrati onako kako znamo da možemo – izjavio je Saračević za službene klupske stranice.

Najefikasnija sa sedam pogodaka bila je Dejana Milosavljević. Spomenimo kako je fizioterapeut Bojan Savić prije utakmice povodom rođendana primio čestitke i prigodan poklon od igračica i stručnog stožera.

Pravi test koprivničke rukometašice imat će u subotu kada u sklopu 4. kola DELO EHF Lige prvakinja dolazi mađarski FTC. Utakmica u dvorani Gimnazije započinje u 18.15 sati od 18 sati.

Nogomet, nogomet

UTAKMICA VISOKOG RIZIKA Stižu Hajduk i Torcida, dio grada zatvoren do 21.30 sati

Kao što već svi znaju, sutra u subotu s početkom u 19.10 sati u Koprivnici na Gradskom stadionu Ivan...