1. hrl za žene

Podravkašice na krilima Ihnjeve grabe prema naslovu, s 12 razlike stradao Zrinski iz Čakovca
P

Najbolja igračica susreta bila je Aljona Ihnjeva zabivši 8 pogodaka.

U sportskoj dvorani koprivničke Gimnazije danas je gostovao Zrinski. Šestoplasirana ekipa prvenstva stigla je odmjeriti snage s vodećom Podravka Vegetom. Domaća ekipa s obje ruke prihvatila je ulogu favorita, a Petika je po već ustaljenom receptu priliku dala većini igračica.

Već nakon uvodnih minuta bilo je jasno da će Podravka voditi igru i na kraju izaći kao pobjednik. Zabijalo se ko na traci, a na poluvremenu je bilo sedam razlike za Koprivničanke, 21-14. U drugom dijelu prednost je narasla na 12 razlike, susret je završio rezultatom 37-25 u korist domaće ekipe.

Najbolja igračica susreta bila je Aljona Ihnjeva zabivši 8 pogodaka. Turk je dodala 6, a Vidak, Pavlović i Karlovčan po 4. Kapitanović je skupila 10 obrana, a Jukić 7.