Četvrtak, 28. oĆŸujka 2024.
dva nova boda

PodravkaĆĄice u mini derbiju u Bjelovaru slavile s visokih plus 15

Bjerlovar je, inače, treći na ljestvici

Rukometaơice Podravke Vegete jučer su igrale prvenstveni mini derbi. Zaơto mini? Zato ơto su gostovale kod trećeplasiranog Bjelovara. Međutim, ta činjenica nije garancija neizvjesne utakmice, jer Podravka je kud i kamo kvalitetnija i to se jasno vidjelo.

Slavile su Koprivničanke s visokih 33:18, s time da su već na odmoru imale plus ĆĄest (16:10). Ipak, treba naglasiti da su se domaće cure dobro drĆŸale prvih 20-ak minuta i sve do rezultata 9:9. Imale su u jednom trenutku čak i vodstvo 5:3, no podravkaĆĄice su se uozbiljile i u posljednjih 10 minuta prvog poluvremena Bjelovarčankama dozvolile samo jedan gol. Tu su i stvorile ključnu prednost.

U drugom poluvremenu tu su prednost dodatne povećavale sve do konačnih plus 15. Najefikasnija je s devet pogodaka bila Turk, Milosavljević je dodala ơest, a Franuơić pet. Bilo je to 19. kolo Prve HRL, a u 20. u Koprivnicu dolazi Split. Vodeća je i dalje Lokomotiva, koja ima isto bodova kao i Podravka, ali je bolja u međusobnim susretima.

Facebook komentari / dostupni ukoliko ste prijavljeni na svoj FB profil (Komentiranjem prihvaćate naơe uvjete koriơtenja).