4.3 C

Podravkini strijelci dobro krenuli u županijskoj ligi

U prvom kolu lige Koprivničko-križevačke županije u gađanju serijskom zračnom puškom, održanom na streljani u Koprivnici, strijelci S.Š.K. započeli su sa novom sezonom ligaških natjecanja.

U kadetskoj konkurenciji ekipa S.Š.K. Podravke otpucala je solidan rezultat od 522 kruga i zauzela drugo mjesto u plasmanu prvoga kola lige.

Ivan Kaić sa 182 otpucana kruga zauzeo je drugo mjesto u pojedinačnom plasmanu, a Luka Harambašić sa 171 krugom osmo mjesto. Tomislav Glavica otpucao je 169 krugova što je bilo dovoljno za plasman na deseto mjesto, a Lorena Lončarić sa 157 krugova plasirala se na jedanesto mjesto.

Juniorska ekipa S.Š.K Podravke otpucala je odličan rezultat od 557 krugova i zasluženo osvojila prvo mjesto. U pojedinačnom plasmanu prvo mjesto sa 188 otpucanih krugova osvojio je Matija Verbić, a prošlosezonski pobjednik lige Hrvoje Verbić nastavio je sa odličnim nastupima i ove sezone postigavši 187 krugova i plasman na drugo mjesto. Filip Verbić sa 182 otpucana kruga plasirao se na peto mjesto, Tomislav Harambašić sa 175 krugova na sedmo mjesto, a Tihana Džepina sa 142 otpucana kruga na osmo mjesto.

Prošlo sezonski pobjednik lige u konkurenciji seniora Nikola Mehkek nastavio je sa odličnim rezultatima i ove godine postigavši već na prvom kolu odličan rezultat od 190 krugova i ostvarivši plasman na prvo mjesto. Mario Kos sa 187 otpucanih krugova plasirao se na drugo mjesto, Blažek Miroslav-Kina sa 182 kruga na peto mjesto, a Eisenbeisser Dražen sa 173 kruga na deveto mjesto. Ivan Betlehem postigao je 172 kruga i plasman na jedanaesto mjesto, Marinko Evačić plasirao se na dvanaesto mjesto sa 171 krugom, a Željko Ivačić zauzeo je trinaesto mjesto sa 171 otpucanim krugom.

U ekipnoj konkurenciji seniora S.Š.K. Podravka-1 (N.Mehkek, M. Kos, M.Blažek) sa 559 krugova osvojila je prvo mjesto, a S.Š.K. Podravka-2 (D. Eisenbeisser, I. Betlehem, M. Evačić) plasirala se na treće mjesto sa 516 krugova. Četvrto mjesto u prvom kolu lige zauzela je treća ekipa S.Š.K. Podravke sa 510 otpucanih krugova (Ž. Ivačić, M. Obranović, M. Mlinarić).