županijski predstavnici

Pogledajte sve golgetere proteklog vikenda, istaknuo se Slogin Rac s pet komada, zabio i Podolski

Tribine brojnih stadiona diljem županije mogli su vidjeti vrhunske poteze svojih pulena.

17:00h
0
Slavlje Lipe iz Hlebina nakon pobjede // foto: Helena Jošt

Susreti trećih kola, od Treće HNL Sjever, pa do Treće ŽNL, odigrani su protekli vikend. Tribine brojnih stadiona diljem županije mogli su vidjeti vrhunske poteze svojih pulena. Najviše se, naravno, cijene pogoci. Stoga vam donosimo tko je sve bio precizan i čiji su udarci odsjeli u mreži protivničkih sastava.

Treća HNL Sjever, 3. kolo

Podravac Virje – Tehničar Cvetkovec 2-0
Strijelci: Leo Kovačić i Ivan Azenić

Graničar Đurđevac – Podravina 1-0
Strijelac: Matej Resler

Četvrta HNL (BJ-KC-VT), 3. kolo

Zdenka 91 – Tehnika-Koprivnica 3-1
Strijelac: Filip Lovković

Ferdinandovac – Dinamo Predavac 2-1
Strijelci: Siniša Đipalo i Filip Škaro

Pitomača – Slatina 2-0
Strijelci: Valentino Paradinović i Antonio Babec

Slaven Belupo II – Mladost KP 5-1
Strijelci: Alidema (2), Jajalo (2), Mladen / Herent

Prva ŽNL, 3. kolo, 7./8. rujan

Graničar – Viktorija 3-1
Strijelci: Želimir Mešnjak, Kristijan Bečeić (2) / Zoran Piškorić

Miklinovec – Panonija 1-3
Strijelci:  Luka Šarlija / Karlo Blažek, Mučić Matija, Mateo Hajduković

Bratstvo – Drava NP 4-1
Strijelci: Marko Jurčić (2), Borna Pajk, Ivan Hajdić / Zoran Jurkić

Mladost Molve – Borac 3-1
Strijelci: Luka Šiprak (2), Renato Košić / Dražen Mlinarić

Prekodravac – Tomislav Radnik 2-0
Strijelci: Tomislav Bedenik i Vjekoslav Kopričanec

Mladost S – Osvit 2-0
Strijelac: Nikola Eršeg (2)

Kalinovac – Lipa 1-5
Strijelac: Ivan Balenović / Dario Kopornić (2), Nikola Pavešić, Dejan Nemec 

Foto: Mateo Alečković
Iii gol? // Foto: Mateo Alečković

Druga ŽNL, 3. kolo

Prugovac – Hrvatski bojovnik 3-0
Strijelci: Antonio Nikolić (2), Rene Prugovečki

Podravec – Starigrad 2-1
Strijelci: Goran Petrić, Milan Manojlović / Igor Sedlanić

Čvrstec – Močile 1-3
Strijelci: Antonio Obajgor / Alen Milić, Matija Ceković, Igor Štefanec

Mladost KB – Rudar G 1-3
Strijelci: Filip Peroković / Bojan Gačan, Antonijo Kurek, Goran Mežnarić

Drava PS – Gornja Rijeka 5-1
Strijelci: Petar Belvanović (3), Karlo Đipalo, Josip Šokec / Krunoslav Nemčić

Omladinac – Reka 2-0
Strijelci: Alen Renić, Mario Rac

Fugaplast – Sloga 2-5
Strijelci: Filip Zlatar, Matej Sršić / Mario Rac (5)

Treća ŽNL, 3. kolo:

Prigorje – Sokol 11-0
Strijelci: Robert Buđa (3), Ivan Car (2), Matija Stubičan (2), Ivica Nemčić, Silvio Podolski, Marko Mlinarić, Davor Nemčić

Ratar – Zagorec 3-1
Strijelci: Ivan Srbljinović, David Srbljinović, Mihael Škrebek / Marko Savić

Mičetinac – GOŠK 1-2
Strijelci: Ivan Rastovski / Matija Kolarević, Davor Adamić

Radnički – Rasinja 1-1
Strijelci: Ivan Močan / Danijel Kovačić

Jedinstvo – Rudar B 3-3
Strijelci: Luka Draganić, Goran Kos (2) / Domgjoni Frrok, Dino Mikulinjak, Leo Jakupić

Mladost C – Graničar NV 5-1
Strijelci: Siniša Stovrag (2), Mario Bradić (2), Marko Huđek / Dino Lukić

Sabarija – Udarnik 3-1
Strijelci: Matej Punčikar, Nino Balog, Goran Jalševec / Dalibor Golubić

čitam...
Loading...