Počinje izbor najboljih sportaša 2008. godine

12:20h
0
090127-grb-koprivnica
Nakon provedbe postupka prikupljanja podataka o rezultatima klubova i sportaša postignutih u 2008. godini, te postupka nominiranja, Izvršni odbor Zajednice športskih udruga Grada Koprivnica je na osnovu brojanja pristiglih nominacija sačinio glasačke listiće za izbor najuspješnijih sportašica, sportaša i sportskih ekipa Grada Koprivnice za 2008. godinu. Sportski klubovi članovi Zajednice, članovi Izvršnog odbora Zajednice, članovi Nadzornog odbora Zajednice i sportski novinari s područja Grada Koprivnice vršiti će glasanje rangiranjem predloženih na glasačkim listićima od prvoga do petoga mjesta, a najboljima će biti proglašeni oni koji sakupe najviše osvojenih bodova u postupku glasanja. Izbor se provodi u pet kategorija : najbolja sportašica, najbolji sportaš, najbolja ženska sportska ekipa, najbolja muška sportska ekipa, najbolja perspektivna sportašica i najbolji perspektivni sportaš.

Na završnoj svečanosti proglašenja proglasiti će se i najbolja sportska ekipa sportaša s invaliditetom na osnovu odluke Izvršnog odbora Zajednice, a na prijedlog Udruge tjelesnih invalida Grada Koprivnice.

Na glasačkim listićima nalaze se slijedeći sportaši, sportašice i ekipe ispisani abecednim redom po kategorijama izbora:

1. Najbolja sportašica

  • Valentina Matoničkin (Konjički klub Koprivnica)
  • Željka Orehovec (Športski kuglački klub Podravka)
  • Božica Palčić (Rukometni klub Podravka)
  • Tatjana Stjepanović (Ženski košarkaški klub Koprivnica)
  • Suzana Štargl (Športsko ribolovni klub Koprivnica)

2. Najbolji sportaš

  • Danijel Lončar (Stolnoteniski klub Podravka)
  • Ivan Lončarić (Hrvački športski klub Podravka)
  • Marko Sitarić (Karting klub Koprivnica)
  • Hrvoje Tisaj (Karting klub Koprivnica)
  • Bojan Vručina (Nogometni klub Slaven Belupo)

3. Najbolja ženska sportska ekipa

  • Športsko ribolovni klub Koprivnica
  • Ženski košarkaški klub Koprivnica
  • Rukometni klub Podravka
  • Športski kuglački klub Podravka

4. Najbolja muška sportska ekipa

  • Karting klub Koprivnica
  • Hrvački športski klub Podravka
  • Streljački športski klub Podravka
  • Nogometni klub Slaven Belupo
  • Društvo športova na vodi Šoderica

5. Najbolja perspektivna sportašica

  • Martina Gregurek (Ženski košarkaški klub Koprivnica)
  • Kristina Lesjak (Konjički klub Koprivnica)
  • Larisa Musić (Streljački športski klub Podravka)
  • Marta Žderić (Rukometni klub Podravka)

6. Najbolji perspektivni sportaš

  • Sandro Frankol (Hrvački športski klub Podravka)
  • Josip Horvatinović (Nogometni klub Slaven Belupo)
  • Karlo Kocijan (Društvo športova na vodi Šoderica)
  • Nikola Mehkek (Streljački športski klub Podravka)
  • Matija Momčilović (Auto i karting klub Podravina)

čitam...
Loading...