12.4 C
Četvrtak, 18. travnja 2024.
Škola nogometa

Porazi Slavenovih pionira, kadeta i juniora

Pioniri i kadeti u nedjelju su otputovali u Sesvete te neslavno završili gostovanje. Obje momčadi u 26. su kolu poražene rezultatom 3:0.

Protekle subote Slavenovi su juniori, u 19. kolu Prve HNL, ugostili vršnjake Dinama i doživjeli deseti ovosezonski poraz. Na igralištu u Cvetkovcu Koprivničanci su poveli već u 18. minuti preko Mladena, no sredinom drugoga dijela gosti preokreću rezultat.

U 83. minuti Bogojević loptu šalje u Dinamovu mrežu i postiže drugi pogodak Slavena Belupa, ali samo dvije minute kasnije Zagrepčani postavljaju konačnih 2:3.

Nakon 19 odigranih utakmica, Slaven se nalazi na devetom mjestu s 19 osvojenih bodova.

Pioniri s 40 bodova drže sedmu poziciju, dok su kadeti s bodom više peti.

19. kolo

[ŽNL] Derbi Graničara i Tomislava, Omladinac puše za vratom Podravcu koji se ne smije “poskliznuti” u Mičetincu

Vikend na županijskim nogometnim terenima donosi nam utakmice 19. kola Prve i Druge Županijske nogometne lige. Prva ŽNL U subotu nas...