6.3 C
Utorak, 23. travnja 2024.
Gimnazija Fran Galović

Povjesničari 18. godinu zaredom na državnom

Lana, kojoj je ovo bilo peto uzastopno državno natjecanje, zajedno s Janom osvojila je deveto mjesto u kategoriji istraživačkih radova.

Učenice Gimnazije Fran Galović, Lana Varga, Jana Petrić i Valerija Premec sudjelovale su od 10. do 12. svibnja na državnom Natjecanju iz povijesti. Škola domaćin bila je Osnovna škola Grgura Karlovčana iz Đurđevca.

Maturantica Valerija Premec u kategoriji testova znanja osvojila je osmo mjesto. Mentorice učenicama bile su profesorice Maja Maček Treščec i Gordana Trnski.

Svojim sudjelovanjem učenice gimnazije su nastavile niz od 18 uzastopnih državnih natjecanja iz povijesti na kojima su sudjelovali učenici Gimnazije Fran Galović.

USPJEŠNI MLADI

Članovi Judo kluba Koprivnica uspješni na još jednom natjecanju

Judo klub Koprivnica nastupio je u Pisarovini na 13. Međunarodnom judo turniru "Memorijal Damir Milatović". Natjecanje je okupilo preko 440...