delegiranja

Poznate su sudačke trojke za nadolazeći vikend, zna se tko sudi napeti derbi u Imbriovcu

Pogledajte tko sudi vašoj momčadi.

16:00h
0
Nk Podravec - Nk Kalnik
Foto: Ivan Brkić

Županijski nogometni savez na svojim je stranicama objavio delegiranja za nadolazeći vikend. Radi se o Četvrtoj ligi, te Prvoj i Drugoj ŽNL. Ukoliko vidite ime suca dvaput, radi se o različitim danima odigravanja utakmica. Neke se igraju subotom, dok se većina igra nedjeljom.

Tako je Mariju Brunecu pripala čast suditi derbi Borca iz Imbriovca i Tomislava iz Drnja, dok će pravdu u Četvrtoj ligi na susretu kloštranske Mladosti i đurđevačkog Graničara dijeliti Siniša Ličinić.

Četvrta liga, 7. kolo

Papuk – Tehničar Cvetkovec
sudac: Stjepan Hruškar
16,00 I pom. sudac: Mario Abdić
II pom. sudac: Alen Lagundžija

Čazma – Podravac Virje
sudac: Dragan Trupina
I pom. sudac: Maja Ferić
II pom. sudac: Dora Duvnjak

Radnik-Križevci – Pitomača
sudac: Dražen Fejer
I pom. sudac: Slavko Miklečić
II pom. sudac: Alen Jozić

Slatina – Ferdinandovac
sudac: Ivan Vinković
I pom. sudac: Tomislav Jeličić
II pom. sudac: Patrik Tkalčević

Mladost Kloštar Podravski – Graničar Đurđevac
sudac: Siniša Ličinić
I pom. sudac: Dario Šantić
II pom. sudac: Ivona Majstorović

Prva ŽNL, 7. kolo

Tehnika – Graničar L
sudac: Ritoša Bruno
I pom. sudac: Sminderovac Kristijan
II pom. sudac: Juranić DominikPrekodravac – Miklinovec
sudac: Matočec Dario
I pom. sudac: Mađerić Matej
II pom. sudac: Novak Nikola
Osvit – Lipa
sudac: Dergez Marko
I pom. sudac: Dević Goran
II pom. sudac: Juriša DejanDrava NP – Bratstvo Kunovec
sudac: Blašković Lučano
I pom. sudac: Vrabelj Zoran
II pom. sudac: Huđ Ivan
Tomislav-Radnik – Mladost Molve
nedjelja sudac: Koprić Ivan
I pom. sudac: Sminderovac Kristijan
II pom. sudac: Topalović DanijelBorac Imbriovec – Tomislav Drnje
sudac: Brunec Mario
I pom. sudac: Iveljić Ivan
II pom. sudac: Novak Nikola
Sloga KI – Kalinovac
sudac: Juriša Dejan
I pom. sudac: Dević Goran
II pom. sudac: Vitelić Aleksandra
Druga ŽNL, 7. kolo 

Hrvatski bojovnik – Reka
Sudac: Fazlić Krešo
I pomoćni: Jakšić Edvard
II pomoćni: Franjkić Ivan

Starigrad – Podravec Torčec
Sudac: Hlevnjak Tomislav
I pomoćni: Tudić Ivona
II pomoćni: Slaviček Dominik

Fugaplast – Mladost Sigetec
Sudac: Fazlić Krešo
I pomoćni: Posavec Perica
II pomoćni: Topalović Danijel

Kalnik – Viktorija
Sudac: Sirovec Antonio
I pomoćni: Švagelj Dejan
II pomoćni: Juranić Dominik

Panonija – Prugovac
Sudac: Posavec Perica

Močile – Rudar Glogovec
Sudac: Kovačev Mihael
I pomoćni: Švagelj Dejan
II pomoćni: Punčec Marko

Mladost KB – Omladinac Herešin
Sudac: Ritoša Bruno
I pomoćni: Grčić Ivana
II pomoćni: Zobec Luka

Treća ŽNL, 7. kolo

Graničar Novo Virje – Sokol
Sudac: Kovačev Mihael

Sabarija – Rudar Botinovec
Sudac: Mihoci Đuro

Zagorec – Čvrstec
Sudac: Milošević Robert

Drava Podravska Selnica – Gornja Rijeka
Sudac: Polančec Danijel

Jedinstvo – Ratar
Sudac: Brunec Alen

GOŠK – Drava PS
Sudac: Hontić Željko

Mladost Carevdar – Mičetinac
Sudac: Punčec Marko

čitam...