Poznati sudionici šesnaestine finala Zimske lige Koprivnica

12:45h
0
110105-brkic

U utorak su odigrane posljednje utakmice u skupinama Zimske lige u seniorskoj konkurenciji, nakon kojih su poznati sudionici šesnaestine finala.

Donosimo kompletan raspored utakmica šesnaestine finala, kao i raspored preostalih veteranskih susreta.

Dalje su prošli: Palki bar, Pet grad, Amadeus, Kopačka, HIP izgradnja, OPG Lovnički, Pizzeria Popaj Knj. Den.&Dor, Los galacticos, Sloga podravska trgovina, DNF, Treeprofile, Auto škola Academia, Pizzeria Kalimero, Medvjedi, Radio Drava, Hakleri, Ima tko jači, Pjesnici, Dom Bistričak, Mod, Parketi Bunić, Zunog Sedmica, Ferostroj, Cvjetni attelier Marina, Restoran Mia, Motron, Croatia 048, Pan team, Feniks, Limarija Vinković, Orinoco i Niba tours.

Iz Udruge za mali nogomet Koprivnica pozvali su predstavnike momčadi koje su prošle dalje da podignu ulaznice tijekom srijede ili prije utakmica šesnaestine finala.

REZULTATI – VETERANI:
Močile – Bratstvo 2:3
Sloga – Caffe bar Mala čuča 2:6

REZULTATI – SENIORI:
Auto škola Academia – Sloga pod. trgovina 0:2
Amadeus – Copacabana 8:1
Ima tko jači – Limarija Vinković 3:2
Cvjetni atelier “Marina” – Auto-moto autodijelovi 3:1
Hakleri – Kopačka 3:1
Treeprofile – Autolimarija Haraminčić 5:0
Pjesnici – Ferostroj 1:8

RASPORED ZIMSKE LIGE

SRIJEDA, 05.01.2011.

VETERANI
16:00 Borac – Šegi d.o.o.
16:40 Sivec trans – Trans bier
17:20 DSF – Stepinac
18:00 Omladinac Sloga – Mladost
18:40 Miklinovec – Forma legalis
19:20 Osvit – Caffe bar 048 Fokus
20:00 Amadeus – Šegi d.o.o.
20:40 Graničar – Bratstvo

ČETVRTAK, 06.01.2011.

VETERANI
15:30 Graničar – Disco bar tena
16:00 Prajo&comp. – Panonija
16:40 Trans bier – Romantičari
17:20 Caffe bar čuča – Disco bar tena

SENIORI, 1/16 finala
18:00 Palki bar – Pet grad
18:40 Amadeus – Kopačka
19:20 HIP izgradnja – OPG Lovnički
20:00 Pizzeria Popaj Knj. Den.&Dor.- Los galacticos
20:40 Sloga pod. trg. – DNF

PETAK, 07.01.2011.

VETERANI
16:00 Mladost – Miklinovec
16:40 Sivec trans – Prajo&comp
17:20 Sloga – Močile

SENIORI, 1/16 finala
18:00 Treeprofile – A.Š. Academia
18:40 Pizzeria Kalimero – Medvjedi
19:20 Radio Drava – Hakleri
20:00 Ima tko jači – Pjesnici
20:40 Dom Bistričak – Mod

SUBOTA, 08.01.2011.

VETERANI

14:30 Stepinac – Omladinac Sloga
15:10 Sabarija – Panonija
15:50 Forma legalis – DSF

SENIORI, 1/16 finala
16:30 Parketi Bunić – Zunog Sedmica
17:10 Ferostroj – Cvjetni attelier Marina
17:50 Restoran Mia – Motron
18:30 Croatia 048 – Pan team
19:10 Feniks – Limarija Vinković
19:50 Orinoco – Niba tours

NEDJELJA, 09.01.2011.

14:00 veteranska četvrtfinala
16:30 seniorska osmina finala

PETAK, 14.01.2011.

18:00 veteransko polufinale
19:00 seniorsko četvrtfinale

SUBOTA, 15.01.2011.

Finalni dan

ŽDRIJEB NATJECANJA

LIJEVA STRANA ŽDRIJEBA:

1/16 finala:

A Amadeus – Kopačka
B Cvjetni atelier “Marina” – Ferostroj
C Treeprofile – Auto škola “Academia”
D Pjesnici – Ima tko jači
E Dom “Bistričak” – MOD
F OPG “Lovnički” – Hip izgradnja
G Parketi “Bunić” – Zunog sedmica
H Los galacticos – Pizzeria “Popay” Knjigovodstvo “Denis&Dorotea”

1/8 finala:

I pobjednik A – pobjednik B
J pobjednik C – pobjednik D
K pobjednik E – pobjednik F
L pobjednik G – pobjednik H

1/4 finala:

M pobjednik I – pobjednik J
N pobjednik K – pobjednik L

1/2 finale:

O pobjednik M – pobjednik N

DESNA STRANA ŽDRIJEBA:

1/16 finala:

A Feniks – Limarija “Vinković”
B DNF – Sloga podravska trgovina
C Orinoco – Niba tours
D Hakleri – Radio Drava
E Croatia 048 – Pan team
F Medvjedi – Pizzeria Kalimero
G Restoran “Mia” – Motron
H Petgrad – Palki bar

1/8 finala:

I pobjednik A – pobjednik B
J pobjednik C – pobjednik D
K pobjednik E – pobjednik F
L pobjednik G – pobjednik H

1/4 finala:

M pobjednik I – pobjednik J
N pobjednik K – pobjednik L

1/2 finale:

O pobjednik M – pobjednik N

Pobjednici polufinala lijeve i desne strane ždrijeba igraju finale, dok poražene ekipe igraju za 3. mjesto.

čitam...