županijske lige

PRIJELAZNI ROK Pogledajte koji su sve transferi u našoj županiji proknjiženi do danas, iduće srijede poznat raspored odigravanja prvenstva

Poznato je još nekoliko transfera koje su potvrdili sami klubovi, međutim igrači očito još nisu službeno registrirani. 

10:00h
0
ŽNL
Foto: Ivan Brkić

Prijelazni transfer rok ovog ljeta nije razočarao. Jučer je izažao glasnik županijskog nogometnog saveza u kojem su izlistani dosad proknjiženi transferi igrača u nove klubove.

Osim dolje navedenih, poznato je još nekoliko transfera koje su potvrdili sami klubovi, međutim igrači očito još nisu službeno registrirani.

Ljetni prijelazni rok počeo je 15. lipnja i traje do 15. listopada ove godine, dok do 31. srpnja igrači mogu mijenjati klub bez pristanka kluba koji napuštaju. Nakon završetka srpnja, igrači će se morati dogovoriti sa sadašnjim klubovima oko istupnice s obzirom da im klub ne mora dati papire.

Plenum klubova Prve i Druge ŽNL održat će se prvog dana kolovoza kada će se znati i raspored odigravanja utakmica. Plenum klubova Treće i Četvrte ŽNL bit će dan kasnije.

NK GRANIČAR, LEGRAD
Domagoj Baričić (Miklinovec, Koprivnica), Saša Horvat, Dorian Janeković, Vinko Baranašić, Antonio Međurečan (Borac, Imbriovec), Leo Grozdek (GOŠK, Gotalovo), Željko
Bali (Galeb, Oporovec)

NK GRANIČAR, ĐURĐEVAC
Domagoj Đođ (Bjelovar, Bjelovar), Nikola Kolar (Podravac, Virje), Luka Skukan (Graničar, Đurđevac), Matej Kolarević (Graničar, Đurđevac) Luka Vokšan, Nikola Preradović, Robert Turbelija (Ferdinandovac, Ferdinandovac) Ivan Slaviček (Koprivnica)

NK TEHNIČAR, CVETKOVEC
Kruno Jambrušić, Martin Halavuk, Antun Šokec (Koprivnica) Luka Sminderovac (Slaven
Belupo), Saša Vukonić (SV Rohrbach/L., -)

NK FUGAPLAST, GOLA
Aleksandar Žarković (Prekodravac, Ždala), Branko Filip (Prekodravac, Ždala)

NK RUDAR, BOTINOVEC
Ivan Medenjak (Sokol, Sokolovac), Dino Mikulinjak (Jadran-Galeb, Koledinec)

NK PODRAVAC, VIRJE
Domagoj Kučanda (Drava, Novigrad Podravski), Endi Napan (Prekodravac, Ždala)

NK OSVIT, ĐELEKOVEC
Matija Lončar (Graničar, Kotoriba) Antonijo Kurek (Starigrad, Starigrad), Claudio Andrić (Borac, Imbriovec)

NK DRAVA, PODRAVSKE SESVETE
Karlo Đipalo (Mladost, Kloštar Podravski), Filip Mikloš, Matija Tukač, Mladen Aubelj (Prugovac), Dario Papić (BILOGORA 1947, Špišić Bukovica)

NK MIKLINOVEC, KOPRIVNICA
Srećko Mijatović (Prekodravac, Ždala), Mario Sertić (Močile, Koprivnica)

NK PREKODRAVAC, ŽDALA
Valentin Jurić (Kalinovac, Kalinovac), Tomislav Jurić (Miklinovec, Koprivnica)

NK RUDAR, BOTINOVEC
Emanuel Mesar (Sloga, Koprivnički Ivanec), Jadranko Gačan (Lipa, Hlebine), Bruno Rogoz (Miklinovec, Koprivnica)

NK BORAC, IMBRIOVEC
Nikola Krušelj (Tehničar, Cvetkovec), Igor Kragulj (Tomislav, Drnje), Emanuel
Šegović (Spartak, Mala Subotica), Luka Mikor (Tomislav, Drnje)

NK TOMISLAV, DRNJE
Robert Bukovac (Tehničar, Cvetkovec), Filip Peroković (Prekodravac, Ždala)

NK DRAVA, PODRAVSKA SELNICA
Vedran Fičko (Borac, Imbriovec), Josip Milosavljević (Graničar, Legrad), Luka Žvorc (Trnava, Goričan), Marko Jantolek (Bukovčan 27, Mali Bukovec)

NK POLET, GLOGOVNICA
Krešimir Bratić (Križevci, Križevci)

NK KRIŽEVCI, KRIŽEVCI
Luka Vuk (Koprivnica, Koprivnica)

NK DRAVA, PODRAVSKE SESVETE
Alen Zorić (BILOGORA 1947, Špišić Bukovica)