Prva ŽNL: Borac pao u Ivancu, Kalinovcu bod u Malom Otoku

20:08h
0
120513-kalinovac

Iako je u derbiju u Malom Otoku uspio osvojiti samo bod, Kalinovac se na ljestvici Prve županijske nogometne lige izjednačio s Borcem.

Imbriovčani su u nedjelju poraženi od Sloge na gostovanju u Koprivničkom Ivancu, gdje je domaćin slavio s 2:1.

Kikseve dvije vodeće momčadi nije uspjela iskoristiti Panonija, koja je na svom terenu odigrala samo 2:2 s đurđevačkim Graničarom.

Uvjerljivu pobjedu protiv Kloštrana upisali su Novigraci, a jedan pogodak bio je dovoljan Molvarcima za tri boda u susretu s Omladinac-Slogom.

Viktorija je upisala važnu pobjedu protiv posljednjeplasiranog Osvita, dok je Miklinovec teško poražen u Ferdinandovcu.

Mladost je u Koprivničkim Bregima bila bolja od Bratstva te se dodatno udaljila od opasne zone.

U sljedećem kolu derbi se igra u Imbriovcu, vodeći Borac dočekuje trećeplasiranu Panoniju.

REZULTATI 27. KOLA

Novigrad Podravski: Drava – Mladost (KP) 3:0
Vojakovac: Viktorija – Osvit 4:2
Peteranec: Panonija – Graničar (Đ) 2:2
Koprivnički Bregi: Mladost – Bratstvo 4:2
Koprivnički Ivanec: Sloga – Borac 2:1
Ferdinandovac: Ferdinandovac – Miklinovec 6:0
Mali Otok: Mladost – Kalinovac 1:1
Molve: Mladost-Molve – Omladinac-Sloga 1:0

REDOSLIJED

1. Borac 72:22 53
2. Kalinovac 55:26 53
3. Panonija 54:26 50
4. Drava 49:35 43
5. Mladost (MO) 34:37 41
6. Sloga 39:43 41
7. Bratstvo 45:46 39
8. Mladost (KP) 44:46 37
9. Mladost-Molve 47:50 37
10. Mladost (KB) 49:62 33
11. Viktorija 37:61 33
12. Ferdinandovac 40:40 32
13. Omladinac-Sloga 49:54 30
14. Graničar 32:42 28
15. Miklinovec 31:57 26
16. Osvit 37:64 20

PAROVI 28. KOLA (19. i 20. V.)

Kloštar Podravski: Mladost – Mladost-Molve
Herešin: Omladinac-Sloga – Ferdinandovac
Koprivnica: Miklinovec – Mladost (KB)
Kunovec: Bratstvo – Viktorija
Đelekovec: Osvit – Mladost (MO)
Kalinovac: Kalinovac – Sloga
Imbriovec: Borac – Panonija
Đurđevac: Graničar – Drava (NP)

DRUGA ŽNL, 23. KOLO: Tomislav (D) – Tomislav (SIŽ) 1:3, Lipa – Ratar 4:1, Starigrad – Prugovac 3:0, Prekodravac – Drava (PS) 1:1, Radnički – Podravec 0:3, Močile – Tehnika 1:3, Graničar (L) – Hrvatski bojovnik 2:2.

TREĆA ŽNL – KOPRIVNICA, 21. KOLO: Drava (PS) – Tehničar 1974 3:1, Udarnik – Zagorec 0:1 (prekid), Rudar (B) – Jadran-Galeb 3:1, Jedinstvo – Mladost (S) 1:3, Reka – Rasinja 6:1, Mladost (K) – Sabarija 1:1.

TREĆA ŽNL – ĐURĐEVAC, 17. KOLO: Graničar (NV) – Fugaplast 0:2, Mičetinac – Repaš 8:0, Mladost (PS) – Bušpan 2:1, Vinogradar – Bilogorac 3:3, GOŠK – Rudar (G) 7:0.

TREĆA ŽNL – KRIŽEVCI, 17. KOLO: Dragovoljac – Mladost (C) 1:2, Čvrstec – Bilogora 5:2, Sokol – Mladost (VR) 3:0, Gornja Rijeka – Ruševac 0:2, Prigorje – Polet 6:0.

Izvor rezultata: Zunog.com