Prva ŽNL: Borac u nedjelju dočekuje Križevce

13:28h
0
Igrači Borca nadaju se novom slavlju // Foto: Koprivnica.net

Deseto kolo Prve županijske nogometne lige sutra će u Đurđevcu u lokalnom derbiju otvoriti Graničar i Mladost iz Kloštra Podravskog.

U nedjelju će Drava iz Novigrada Podravskog ugostiti Kalinovca, Ferdinandovac će do važnih bodova pokušati doći pred svojim navijačima protiv Mladosti iz Koprivničkih Bregi, dok će u Imbriovcu na travnjak vodeći Borac i Križevci.

Četvrta Sloga iz Koprivničkog Ivanca ugostit će neugodnpg legrdskog  Graničara, derbi kola u Molvama će odigrati drugoplasirana Mladost – koja zaostaje samo bod za Borcem i peto Bratstvo iz Kunovca. Šesti Osvit ugostit će u Đelekovcu trinaestu Panoniju, a u Tučeniku će na travnjak Tomislav iz Svetog Ivana Žabna i posljednjeplasirana Viktorija iz Vojakovca.

Utakmica u Đelekovcu počet će u 10, u Tučeniku u 10.30, a sve ostale u 15 sati.

PRVA ŽNL, Kolo 10 – nedjelja, 15:00 sati

Novigrad Podravski: Drava – Kalinovac
Ferdinandovac – Mladost KB
Imbriovec: Borac – Križevci
Koprivnički Ivanec: Sloga – Graničar L
Molve: Mladost – Bratstvo
Đelekovec: Osvit – Panonija 10:00
Tučenik: Tomislav – Viktorija 10:30
Đurđevac: Graničar – Mladost KP (subota, 19.10.)

Druga županijska nogometna liga, kolo 09, nedjelja u 15

Torčec: Podravec – GOŠK, Gotalovo
Drnje: Tomislav – Ratar, Miholec
Carevdar: Mladost – Starigrad
Koprivnica: Tehnika – Tehničar 1974, Cvetkovec 17:00
Podravske Sesvete: Drava – Prekodravac, Ždala (19.10.13.)
Koprivnica: Miklinovec – Omladinac-Sloga, Herešin (19.10.13.)
Mokrice Mih: Hrvatski bojovnik – Mladost Sigetec 14:00

Treće liga, Grupa Koprivnica, Kolo 08 – nedjelja u 15:00

Subotica Podr: Sabarija – Rasinja
Mali Otok: Mladost – Reka 10:30
Koprivnica: Zagorec – Jadran-Galeb, Koledinec
Kutnjak: Mladost – Močile
Botinovec: Rudar – Jedinstvo, Pustakovec 10:00
Zablatje: Udarnik – Drava, Podravska Selnica 14:00

Grupa Križevci, Kolo 08 – nedjelja u 15:00

Sv. Petar Orehovec: Prigorje – Bilogora
Veliki Raven: Mladost – Polet, Glogovnica
Sokolovac: Sokol – Cvrstec
Ruševac – Gornja Rijeka
Bočkovec: Dragovoljac – Kalnik

Grupa Đurđevac, Kolo 08 – nedjelja u 15:00

Čepelovac: Vinogradar – Mičetinac
Šemovci: Bilogorac – Prugovac
Glogovac: Rudar – Bušpan, Kozarevac
Podr. Sesvete: Mladost – Repaš
Hlebine: Lipa – Fugaplast,Gola

Izvor: Radio Drava

čitam...