Prva ŽNL: Borac zabio devet komada u Malom Otoku!

21:29h
0
110620-borac-slavlje

Iako se očekivalo da će Mladost u Malom Otoku pružiti dobar otpor vodećem Borcu, domaćin je doživio težak poraz.

Malootočani se vjerojatno ni sami ne sjećaju kad su zadnji put primili devet komada, ako se to igračima Mladosti ikad u karijeri uopće dogodilo.

Imbriovčani su pak opravdali poziciju lidera i prvog favorita za osvajanje naslova, a posao u Malom Otoku olakšalo im je i rano isključenje domaćeg igrača Celiščaka već u 13. minuti, kod rezultata 0:1.

U Petarancu je odigran derbi između Panonije i novigradske Drave, prvog pratitelja vodećeg Borca. Završilo je 1:1, rezultat je to koji odgovara Imbriovčanima jer su otišli na šest bodova razlike.

U sljedećem kolu Dravu čeka još jedno teško gostovanje, kod Mladosti u Kloštru Podravskom, koja je u nedjelju slavila u Herešinu.

Ferdinandovac je zaustavio seriju bratstva, Kalinovac je bio uvjerljiv u Vojakovcu, dok je đurđevački Graničar remizirao u Koprivničkom Ivancu.

Novu pobjedu zabilježili su Molvarci, a novi poraz doživio je Osvit.

U sljedećem kolu će osim ogleda u Kloštru posebno zanimljivi biti derbi Borca i Sloge.

Prva ŽNL, 11. kolo

Mali Otok: Mladost – Borac 0:9
Herešin: Omladinac-Sloga – Mladost (KP) 0:3
Molve: Mladost-Molve – Miklinovec 2:0
Ferdinandovac: Ferdinandovac – Bratstvo 2:1
Koprivnički Bregi: Mladost – Osvit 4:2
Vojakovac: Viktorija – Kalinovac 1:5
Koprivnički Ivanec: Sloga – Graničar (Đ) 0:0
Peteranec: Panonija – Drava (NP) 1:1

Redoslijed

1. Borac 27
2. Drava (NP) 21
3. Mladost (KP) 20
4. Sloga 19
5. Bratstvo 18
6. Kalinovac 16
7. Panonija 15
8. Mladost Molve 15
9. Graničar (Đ) 13
10. Mladost (MO) 13
11. Omladinac-Sloga 12
12. Ferdinandovac 12
13. Mladost (KB) 12
14. Miklinovec 9
15. Viktorija 8
16. Osvit 6

Druga ŽNL, 11. kolo

Legrad: Graničar – Tomislav Sv. Ivan Žabno 0:3
Koprivnica: Močile – Hrvatski bojovnik 0:1
Križevci: Radnički – Tehnika 0:2
Ždala: Prekodravac – Podravec 5:0
Starigrad: Starigrad – Drava (PS) 0:0
Hlebine: Hlebine – Prugovac 2:3
Drnje: Tomislav – Ratar 1:1

Treća ŽNL – Koprivnica, 9. kolo

Botinovec: Rudar – Zagorec 1:0
Subotica Podravska: Sabarija – Tehničar 1974 1:2
Kutnjak: Mladost – Rasinja 3:2
Reka: Reka – Mladost (S) 3:0
Pustakovec: Jedinstvo – Jadran-Galeb 1:1
Zablatje: Udarnik – Drava 3:0

Treća ŽNL – Đurđevac, 9. kolo

Novo Virje: Graničar – Repaš 5:4
Mičetinac: Mičetinac – Bilogorac 4:0
Čepelovac: Vinogradar – Rudar (G) 1:5
Podravske Sesvete: Mladost – Fugaplast 2:0
Gotalovo: GOŠK – Bušpan 11:0

Treća ŽNL – Križevci, 9. kolo

Sveti Petar Orehovec: Prigorje – Mladost (C) 3:1
Gornja Rijeka: Gornja Rijeka – Polet 6:0
Sokolovac: Sokol – Ruševac 2:0
Sveti Petar Čvrstec: Čvrstec – Mladost (VR) 2:1
Bočkovec: Dragovoljac – Bilogora 3:2