Prva ŽNL: Ivančani slavili u Novigradu, Borac uvjerljiv

22:17h
0
111024-sloga-slavlje

Sloga iz Koprivničkog Ivanca igra sve bolje te je sve bliže vrhu ljetvice Prve županijske nogometne lige.

Ivančani su u nedjelju nadigrali Dravu u Novigradu Podravskom te su zasluženo osvojili sva tri boda i Novigracima stigli na samo dva boda zaostatka.

Vodeći Borac je u Imbriovcu bio uvjerljiv protiv Viktorije te je povećao prednost ispred Drave na 4 boda.

U sljedećem kolu Drava ima teško gostovanje kod Panonije koja je izgubila u Kloštru Podravskom, dok Borac igra susjedski derbi u Malom Otoku.

Od rezultata ovog vikenda valja izdvojiti i novu pobjedu kunovečkog Bratstva i novi poraz Molvaraca te siguran uspjeh Osvita protiv Ferdinandovca.

Prva ŽNL, 10. kolo

Đurđevac: Graničar – Mladost MO 1:1
Kalinovac: Kalinovac – Mladost KB 2:1
Đelekovec: Osvit – Ferdinandovac 3:0
Kloštar Podravski: Mladost – Panonija 1:0
Novigrad Podravski: Drava – Sloga 0:1
Imbriovec: Borac – Viktorija 6:0
Kunovec: Bratstvo – Mladost-Molve 3:1
Koprivnica: Miklinovec – Omladinac-Sloga 3:1

Redoslijed

1. Borac 24
2. Drava (NP) 20
3. Bratstvo 18
4. Sloga 18
5. Mladost (KP) 17
6. Panonija 14
7. Kalinovac 13
8. Mladost (MO) 13
9. Omladinac-Sloga 12
10. Mladost Molve 12
11. Graničar (Đ) 12
12. Ferdinandovac 9
13. Miklinovec 9
14. Mladost (KB) 9
15. Viktorija 8
16. Osvit 6

Druga ŽNL, 10. kolo

Mokrice Miholečke: Hrvatski bojovnik – Graničar (L) 3:4
Sv. Ivan Žabno: Tomislav – Tomislav (D) 4:0
Miholec: Ratar – Hlebine 1:2
Prugovac: Prugovac – Starigrad 2:1
Podravske Sesvete: Drava – Prekodravac 7:1
Torčec: Podravec – Radnički 0:1
Koprivnica: Tehnika – Močile 5:1

Treća ŽNL – Koprivnica, 8. kolo

Cvetkovec: Tehničar 1974 – Udarnik 0:3
Podravska Selnica: Drava – Rudar (B) 0:1
Koprivnica: Zagorec – Jedinstvo 4:2
Koledinec: Jadran-Galeb – Reka 3:1
Sigetec: Mladost – Mladost (K) 5:1
Rasinja: Rasinja – Sabarija 1:1

Treća ŽNL – Đurđevac, 8. kolo

Repaš: Repaš – Mičetinac 1:3
Gola: Fugaplast – Graničar (NV) 2:1
Glogovac: Rudar – GOŠK 0:4
Šemovci: Bilogorac – Vinogradar 5:0
Kozarevac: Bušpan – Mladost (PS) 1:9

Treća ŽNL – Križevci, 8. kolo

Gornja Velika: Bilogora – Čvrstec 3:0
Carevdar: Mladost – Dragovoljac 0:1
Veliki Raven: Mladost – Sokol 2:4
Ruševac: Ruševac – Gornja Rijeka 0:4
Glogovnica: Polet – Prigorje 1:3

Izvor rezultata: zunog.com