Prva ŽNL: Nastavlja se neizvjesna utrka Borca i Kalinovca

22:38h
0
120521-borac

Borac je u nedjelju u Imbriovcu s 2:1 svladao Panoniju u derbiju 28. kola Prve županijske nogometne lige Koprivničko-križevačke županije. Pogotke za domaćina postigli su Fažon i Brkić, a za goste je smanjio Jagić.

Ovom pobjedom Borac je nastavio neizvjesnu utrku za naslov, u kojoj mu je jedini suparnik uoči posljednja dva kola momčad Kalinovca, koja je na svom travnjaku u subotu svladala Slogu.

U sljedećem kolu Borac ide na teško gostovanje kod Drave u Novigrad Podravski, ali ni Kalinovcu neće biti ništa lakše, jer ga čeka utakmica s Panonijom u Peterancu.

Situacija na dnu ljestvice je veoma zanimljiva, pogotovo zato što se još uvijek sa sigurnošću ne može tvrditi koliko će klubova ispasti iz lige.

Službena odluka glasi da ispadaju tri kluba i da se liga smanjuje na 14 klubova, ali moćnici županijskog nogometa mogu činiti što im je volja, pa ne bi bilo čudno da na kraju ispadne samo jedan klub, a to je đelekovečki Osvit, koji se nakon nedjeljnog poraza od Malootočana više nikako ne može spasiti.

Ili možda može, proširenjem lige? No, to bi ipak bilo malo previše…

REZULTATI 28. KOLA

Kloštar Podravski: Mladost – Mladost-Molve 1:2
Herešin: Omladinac-Sloga – Ferdinandovac 1:4
Koprivnica: Miklinovec – Mladost (KB) 4:4
Kunovec: Bratstvo – Viktorija 5:1
Đelekovec: Osvit – Mladost (MO) 1:3
Kalinovac: Kalinovac – Sloga 2:0
Imbriovec: Borac – Panonija 2:1
Đurđevac: Graničar – Drava (NP) 3:2

REDOSLIJED

1. Borac 74:23 56
2. Kalinovac 57:26 56
3. Panonija 55:28 50
4. Mladost (MO) 37:38 44
5. Drava 51:38 43
6. Bratstvo 50:47 42
7. Sloga 39:45 41
8. Mladost-Molve 49:51 40
9. Mladost (KP) 45:48 37
10. Ferdinandovac 44:41 35
11. Mladost (KB) 53:66 34
12. Viktorija 38:66 33
13. Graničar 35:44 31
14. Omladinac-Sloga 50:58 30
15. Miklinovec 35:61 27
16. Osvit 38:67 20

PAROVI 29. KOLA (27. V.)

Đurđevac: Graničar – Mladost (KP)
Novigrad Podravski: Drava – Borac
Peteranec: Panonija – Kalinovac
Koprivnički Ivanec: Sloga – Osvit
Mali Otok: Mladost – Bratstvo
Vojakovac: Viktorija – Miklinovec
Koprivnički Bregi: Mladost – Omladinac-Sloga
Ferdinandovac: Ferdinandovac – Mladost-Molve

DRUGA ŽNL, 24. KOLO: Tomislav (SIŽ) – Graničar (L) 4:1, Hrvatski bojovnik – Močile 4:0, Tehnika – Radnički 8:2, Podravec – Prekodravac 8:0, Drava (PS) – Starigrad 0:1, Prugovac – Lipa 2:1, Ratar – Tomislav (D) 2:1.

TREĆA ŽNL – KOPRIVNICA, 22. KOLO: Tehničar 1974 – Mladost (K) 2:5, Sabarija – Reka 1:2, Rasinja – Jedinstvo 4:0, Mladost (S) – Rudar (B) 5:1, Jadran-Galeb – Udarnik 4:2, Zagorec – Drava 2:0.
KONAČNI POREDAK: 1. Mladost (S) 56, 2. Reka 53, 3. Zagorec 46, 4. Rudar (B) 41, 5. Jadran-Galeb 32, 6. Rasinja 29, 7. Udarnik 25, 8. Mladost (K) 24, 9. Drava (PS) 24, 10. Sabarija 22, 11. Jedinstvo 20, 12. Tehničar 1974 3.

TREĆA ŽNL – ĐURĐEVAC, 18. KOLO: Bušpan – GOŠK 1:7, Bilogorac – Mičetinac 0:2, Fugaplast – Mladost (PS) 4:2, Repaš – Graničar (NV) 4:2, Rudar (G) – Vinogradar 10:1.
KONAČNI POREDAK: 1. GOŠK 44, 2. Mičetinac 44, 3. Fugaplast 32, 4. Rudar (G) 31, 5. Mladost (PS) 30, 6. Bilogorac 27, 7. Graničar (NV) 22, 8. Bušpan 13, 9. Vinogradar 13, 10. Repaš 6.

TREĆA ŽNL – KRIŽEVCI, 18. KOLO: Mladost (C) – Prigorje 1:6, Polet – Gornja Rijeka 0:7, Ruševac – Sokol 0:1, Mladost (VR) – Čvrstec 3:2, Bilogora – Dragovoljac 4:0.
KONAČNI POREDAK: 1. Prigorje 48, 2. Sokol 47, 3. Gornja Rijeka 31, 4. Dragovoljac 24, 5. Mladost (C) 23, 6. Bilogora 22, 7. Ruševac 20, 8. Polet 18, 9. Čvrstec 18, 10. Mladost (VR) 5.

Izvor rezultata: Zunog.com