Prva ŽNL // Sloga ostala za petama vodećem Borcu

20:31h
0
Borac je i dalje ostao na vrhu ljestvice Prve ŽNL // Foto: Arhiva Koprivnica.net

U općinskom derbiju 23. kola Prve županijske nogometne lige Sloga je u nedjelju u Koprivničkom Ivancu svladala Bratstvo iz Kunovca rezultatom 3:0 te na taj način ostala na tri boda od vodećeg Borca koji je na domaćem terenu očekivano slavio protiv Ferdinandovca.


Treće mjesto zadržao je Tehničar 1974 gostujućom pobjedom nad Panonijom, a Osvit i novigradska Drava u nedjeljnoj matineji u Đelekovcu odigrali su bez pobjednika.

U Drugoj ŽNL došlo je do promjene na vrhu ljestvice. Tomislav iz Drnja dobio je ”petardu” na gostovanju u Mokricama Miholečkim, što je iskoristio Fugaplast koji je u Goli svladao Tehniku.

Reka je uvjerljivom pobjedom nad Rasinjom potvrdila nedodirljivost u koprivničkoj skupini Treće ŽNL.

PRVA ŽNL, 23. KOLO

Koprivnički Bregi: Mladost KB – Tomislav SIŽ 0:3

Kloštar Podravski: Mladost KP – Prekodravac 0:2

Legrad: Graničar L – Drava PS 5:1

Koprivnički Ivanec: Sloga – Bratstvo 3:0

Peteranec: Panonija – Tehničar 1974 2:5

Imbriovec: Borac – Ferdinandovac 3:0

Đelekovec: Osvit – Drava NP 1:1

REDOSLIJED: 1. Borac 49, 2. Sloga 46, 3. Tehničar 1974 43, 4. Drava NP 41, 5. Graničar L 39, itd.

DRUGA ŽNL, 23. KOLO

Starigrad: Starigrad – Polet 1:2

Botinovec: Rudar – Mladost S 1:5

Mokrice Miholečke: Hrvatski bojovnik – Tomislav D 5:0

Torčec: Podravec – GOŠK 4:1

Herešin: Omladinac – Ratar 3:0

Vojakovac: Viktorija – Miklinovec 5:2

Gola: Fugaplast – Tehnika 2:1

REDOSLIJED: 1. Fugaplast 47, 2. Tomislav D 46, 3. Omladinac 46, 4. Viktorija 43, 5. Tehnika 39, itd.

TREĆA ŽNL – KOPRIVNICA, 21. KOLO:

Koprivnica: Zagorec – Udarnik 3:3

Mali Otok: Mladost 1931 – Jedinstvo 1:5

Koledinec: Jadran-Galeb – Drava 5:6

Reka: Reka – Rasinja 6:0

REDOSLIJED: 1. Reka 57, 2. Jedinstvo 38, 3. Sabarija 33, itd.

TREĆA ŽNL-KRIŽEVCI, 21. KOLO:

Križevci: Radnički – Čvrstec 1:2

Bočkovec: Dragovoljac – Ruševac 1:0

Gornja Velika: Bilogora – Kalnik 3:9

Gornja Rijeka: Gornja Rijeka – Mladost VR 3:1

Sokolovac: Sokol – Prigorje 3:0

REDOSLIJED: 1. Gornja Rijeka 48, 2. Prigorje 43, 3. Čvrstec 41, itd.

TREĆA ŽNL-ĐURĐEVAC, 17. KOLO:

Novo Virje: Graničar – Mičetinac 1:3

Repaš: Repaš – Mladost PS 2:3

Glogovac: Rudar – Lipa 0:6

Prugovac: Prugovac – Bušpan 1:0

Šemovci: Bilogorac – Vinogradar 5:0

REDOSLIJED: 1. Lipa 46, 2. Prugovac 43, 3. Rudar G 33, itd.

IZVOR: Neslužbeni rezultati ŽNS-a

čitam...