7.9 C

Prva ŽNL // Tehničar slomio Tomislav tek u finišu utakmice, Križevci već šesti put remizirali

Nogometaši Tehničara iz Cvetkovca nastavili su iznimno uspješni prvenstveni niz.

U 7. kolu Prve ŽNL koprivničko-križevačke “pao” je Tomislav iz Svetog Ivana Žabna s naoko uvjerljivih 3:0. Ipak, domaći igrači i te kako su se namučili za nova tri boda. Tomislav je čak na početku utakmice umalo i poveo, imao je stativu i još jednu jako dobru priliku, ali većinu vremena proveo je braneći se. To su njegovi igrači odlično radili gotovo do pred sam kraj utakmice, ali na kraju nisu uspjeli otići s pozitivnim rezultatom kući.

Gostujuću čvrstu obranu tehničari su načeli tek u 79. minuti. Strijelac je uz pomoć vratara Tomislava bio Bartolić. Na 2:0 povisio je Firbas u 85. minuti, a konačni rezultat postavio je igrač utakmice Bartolić prekrasnim pogotkom u 89. minuti.

Nakon sedmog kola, Tehničar je i dalje sam na vrhu ljestvice s 19 osvojenih bodova, uz impozantnu gol-razliku 36:4.

Dodajmo i da je u drugoj subotnjoj utakmici Prve ŽNL Osvit iz Đelekovca u Križevcima odigrao 1:1. Domaćinu je to već šesti remi ove sezone. Za pobjedu još ne znaju.

U nedjelju su na rasporedu i preostale utakmice 7. kola Prve ŽNL.

U Molvama domaća Mladost dočekuje imenjaka iz Kloštra Podravskog, Novigraci gostuju u Peterancu, Bratstvo igra kod kuće protiv Fugaplasta, Drava u Podravskim Sesvetama ugošćuje Prekodravac iz Ždale, a derbi kola u Koprivničkom Ivancu igraju Sloga i Graničar iz Legrada.

Sve nedjeljne utakmice počinju u 16 sati.