Radni vikend za koprivničke plivače
R

Plivački klub Cerine imao je radni vikend.

U subotu su plivači starijih godišta sudjelovali na Plivačkom mitingu Vidra u Zagrebu.

Plivali su u 25-metarskom bazenu Utrina i pokazali da se nova sezona opasno počela zahuktavati. Najistaknutiji su bili nastup Šimuna Golčića koji je osvojio 7. mjesto na 100 m slobodno, Lea Bojanović koja je na 100 m prsno također osvojila 7. mjesto, te mlada Marta Timarac koja je 100 m prsno u svojoj kategoriji D- godište 2000. isplivala za odličnih 1:40:45.

Ernest Golčić i Luka Baranašić također su bili među istaknutijima u redovima Plivačkog kluba Cerine.

U nedjelju su mlađe dobne kategorije Cerina imale prilike pokazati svoje tehnike i umijeće plivanja sudjelujući na 1. Mura Drava plivačkom kupu u Čakovcu.

111018-cerine2-podhraskiNajistaknuti je nastup bio onaj mlade Petre Podhraški koja je osvojila 3. mjesto u slobodnom stilu s postignutim vremenom 21:85 i okitila se medaljom.

Ostali mladi koprivnički plivači na 25 m slobodno u najmlađoj dobnoj kategoriji bili su rangirani dalje navedenim redom: Tamara Šavija osvojila je 2. mjesto na 25 m slobodno sa vremenom 21:31, Zita Tomiša 3. mjesto sa vremenom 21:51, Erza Stajku 7. mjesto s vremenom 23:34, Andrija Slavić 4. mjesto s vremenom 21:36 , Patrik Tulek 5. mjesto s vremenom 21:94, Antonio Valent 7. mjesto s vremenom 22:67, Leonardo Mirić 8. mjesto s vremenom 22:74 te Filip Jakupec 9. mjesto s vremenom 23:30.

Mlade su snage kluba pokazale kako njihovo vrijeme tek dolazi.