8.2 C

Remi Slavenovih juniora, poraz kadeta
R

Mladi igrači Slavena Belupa u nedjelju su ugostili vršnjake iz Vinkovaca.

Kadeti su odigrali slabo te su zasluženo izgubili 1:2, a jedino vrijedno spomena je krasan izjednačujući pogodak Nikole Jambora iz slobodnog udarca.

Juniori su bili nadomak pobjede, ali su na kraju osvojili samo bod. Bukovac je u 42. minuti asistirao strijelcu Abramoviću, a u nastavku velike prilike nisu iskoristili Drvarić, Maretić, Abramović i Deković.

Kazna je stigla u 77. minuti, gosti su izjednačili pogotkom Mijokovića nakon pogreške domaće obrane.

Polovicom prvog dijela susreta igru je zbog ozljede Ahilove tetive morao napustiti Slavenov stoper Grabar, zamijenio ga je Brzoja.

Za mlade Farmaceute nisu nastupili Brlek te suspendirani Čanađija.

PRVA HNL ZA KADETE, 19. KOLO

SLAVEN BELUPO – CIBALIA 1:2 (1:1)

KOPRIVNICA – Gradski stadion, teren s umjetnom travom. Gledatelja 50. Sudac: Bel (Osijek).

SLAVEN BELUPO: Kemenović, Sminderovac (od 61. Novačić), Međimorec, Gogić, Hajdarović, Blašković (od 67. Dankić), Marić, Tkalčić (od 49. Oštrek), Jambor, Pejković, Arap. TRENER: Ivica Sertić.

CIBALIA: Jurić, Cerovski, Karaula, Uglješić, Perić, Dabro (od 79. Mi. Baotić), Stojak (od 61. Jančić), Ivanović, Tustonjić (od 72. Budisavljević), Marinčić (od 74. Šibalić), Ma. Baotić (od 55. Kraljević). TRENER: Siniša Sesar.

STRIJELCI: 0:1 Ma. Baotić (26), 1:1 Jambor (33), 1:2 Dabro (48).

PRVA HNL ZA JUNIORE, 19. KOLO

SLAVEN BELUPO – CIBALIA 1:1 (1:0)

KOPRIVNICA – Gradski stadion, teren s umjetnom travom. Gledatelja 100. Sudac: Pejin (Donji Miholjac).

SLAVEN BELUPO: Zdelar, Dominić, Majtanić, Grabar (od 24. Brzoja), Geng, Mičunović, Deković, Drvarić, Bukovac, Abramović, Maretić. TRENER: Josip Omrčen-Čeko.

CIBALIA: Filipović, Šimičić (od 57. Ljoljo), Pandža (od 67. I. Marinčić), Romić, Tustonjić, Čorba (od 46. Čabraja), Mijoković, Bertić (od 69. Kuntić), D. Marinčić (od 74. Rakitić), Muženjak, Ćorić. TRENER: Nenad Lušić.

STRIJELCI: 1:0 Abramović (42), 1:1 Mijoković (77).