9.3 C

Ribolov // Torčanci ispali iz Prve lige
R

Ekipa ŠRK-a Štuka Torčec, jedini predstavnik naše županije u Prvoj ligi Hrvatskog športsko-ribolovnog saveza, ispala je iz prvoligaškog društva.

U posljednja dva kola osvojili su osmo mjesto te su na kraju sezonu završili na desetom mjestu od ukupno 12 klubova s 87 osvojenih bodova. Deseto mjesto na ljestvici nažalost je i prvo koje vodi u niži rang natjecanja iz kojeg su se Torčanci već vraćali u prvoligaško društvo.

Posljednja dva kola održana su na jezeru Banova Jaruga. Pojedinačno, najbolji natjecatelj lige je Ivica Bonino iz ŠRD Interland Varaždin, drugo mjesto osvojio je Kristijan Kosmačin iz istog kluba dok je treće mjesto pripalo Dejanu Vondraku iz ŠRD Bjelka iz Sunje. Najbolji pojedinačni rezultat natjecatelja ŠRK Štuka Torčec ostvario je Goran Matijašić koji je sezonu završio na 13. mjestu, a Matija Lončar plasirao se na 14. mjesto.

Hrvatski kup

Podravka sutra traži kartu za polufinale Kupa, to će morati izboriti na gostovanju u Bjelovaru

Lokomotiva, Dugo Selo i Split 2010 tri su ekipe koje su već osigurale završnicu, final-four Hrvatskog rukometnog kupa. Traži...