7.9 C
Petak, 29. ožujka 2024.

Ribolovci Đelekovca i ribolovke Koprivnice osvojili Kup županije
R

U organizaciji Športsko ribolovnog saveza Koprivničko-križevačke županije održan je Kup u sportskom ribolovu u svim kategorijama. Seniori i seniorke natjecanje su održali na jezeru Šoderica, a nastupilo je 17 klubova.

Prvo mjesto ekipno osvojila je ekipa ŠRK Đelekovec sa 9 bodova i 2559 grama ribe, drugo mjesto ekipa B-Šport Miklinovec sa 14 bodova i 2300 g ribe, dok je treće mjesto osvojila ekipa ŠRK Podravka sa 14 bodova i 2114 g ribe.

Pojedinačno najbolji rezultat ostvario je Davor Pivar iz ŠRK Đelekovec sa 995 g ulovljene ribe.

U kategoriji seniorki nastupile su tri ekipe. Prvo mjesto osvojila je ekipa ŠRK Koprivnice sa 4 boda i 2288 g ribe, drugo mjesto ŠRK Bistra Repaš sa 5 bodova i 1519 g ribe, a treće mjesto pripalo je ekipi ŠRK Drava Hlebine sa 9 bodova i 627 g ribe.

Pojedinačno najbolji rezultat ostvarila je Tatjana Štajduhar iz ŠRK Koprivnice sa 953 g ulovljene ribe.

Prvo mjesto osvojila je ekipa ŠRK Đelekovec sa 4 boda i 6257 g ribe, drugo mjesto ekipa ŠRK Štuka Torčec sa 6 bodova i 4396 g ribe, dok je treće mjesto osvojila ekipa ŠRK Bistra Repaš s jednim bodom i 2481 g ribe. Pojedinačno najbolji je bio David Pivar iz ŠRK Đelekovec sa 2772 g ulovljene ribe.

U kategoriji juniorki nastupile su dvije ekipe. Prvo mjesto osvojila je ekipa ŠRK Hlebine sa 4 boda i 4484 grama ribe, dok je drugo mjesto pripalo ekipi ŠRK Peski Đurđevac sa 5 bodova i 3768 g ribe.

Pojedinačno najbolji rezultat ostvarila je Patricija Cikuš iz ŠRK Hlebine sa 2117 grama ulovljene ribe.