9.9 C

Ronioci Šoderice na Svjetskom kupu u Mađarskoj
R

Natjecatelji Ronilačkog klub Šoderica vratili su se iz Mađarske gdje su nastupili na svjetskom kupu u plivanju perajama.

U konkurenciji najboljih svjetskih predstavnika u ovom sportu, Luka Đurđ zauzeo je dva četvrta mjesta i to u utrkama na 50 i 100 metara.

Dora Bassi zauzela je četvrto mjesto na 50 te šesto na 100 metara, a štafeta Šoderice u sastavu Šoštarić, Sremec, Dominik i Luka Đurđ u trci 4×100 zauzela je peto mjesto.

Naredna utrka Svjetskog kupa održat će se u Italiji krajem ožujka.

Izvor: Radio Koprivnica

Supersport HNL

Slaven sutra gostuje kod Istre, Radeljić: Nismo se prilagođavali Hajduku, pa nećemo ni Istri

Nakon poraza od Hajduka u Koprivnici (0:1), nogometaši Slavena okreću se novom prvenstvenom kolu. Odlaze na gostovanje kod Istre,...