14.1 C

Rukometaši Koprivnice minimalno svladali Trnovec
R

100221-rkkc-mOdlično su rukometaši Koprivnice krenuli u proljetni dio drugoligaške sezone. U subotu su u koprivničkoj gimnazijskoj dvorani s jednim pogotkom razlike svladali Trnovec.

Konačni rezultat bio je 29:28, poluvrijeme 15:14.

Domaći su tijekom prvog poluvremena imali minimalno vodstvo, a u prvih 15-ak minuta nastavka igralo se gol za gol. Trnovec je u nekoliko navrata vodio s jednim pogotkom razlike, no desetak minuta prije kraja Koprivnica je napravila preokret.

Sjajnom serijom od 8:1 igrači Gorana Gerjevića došli su do prednosti od 26:22 te su uz malo opuštanja utakmicu priveli kraju i zabilježili važne bodove.

DRUGA HRL-SJEVER, 12. KOLO

KOPRIVNICA – TRNOVEC 29:28 (15:14)

KOPRIVNICA – Sportska dvorana Gimnazije Frana Galovića. Gledatelja 100. Suci: Knežević i Tunković (Vrpolje).

KOPRIVNICA: Jazvec, Cmarko; Lorber 1, Krofl 1, Lovrek 3, Stričević, Karlović 4, Baniček, Ružić 1, Martinjak 8, Pranjić 5, Udovičić 6(1), Šimek, Blažeković. TRENER: Goran Gerjević.

TRNOVEC: Car, Golubić; Bengeri, Špiranec, Rogina 1, Žugec 4, Juriša, Dobovičnik 5, Jagačić 3, Benček 1, Vincek 7, Đorđević 6, Pažur 1, Rački. TRENER: Zvonimir Njegovec.

SEDMERCI: Koprivnica 4(1), Trnovec 5(3).

ISKLJUČENJA: Koprivnica 16 min (Ružić 2+2, Lovrek, Baniček, Martinjak, Pranjić, Udovičić, Šimek), Trnovec 12 min. (Vincek 2+2, Žugec, Benček, Đorđević, Pažur).

REZULTATI 12. KOLA: Vidovec – Petrijevci 33:23, Viro Virovitica – Brod Konstruktor 26:37, KTC – Borovo 39:32, Koprivnica – Trnovec 29:28, AG Dinas – Nexe 2 33:32, Spačva-Vinkovci – Požega 36:25.

REDOSLIJED: 1. Brod Konstruktor 22, 2. Spačva-Vinkovci 17, 3. Vidovec 15, 4. Petrijevci 14, 5. Trnovec 13, 6. AG Dinas 12, 7. KTC 12, 8. Viro Virovitica 12, 9. Koprivnica 11, 10. Požega 8, 11. Borovo 8, 12. Nexe 2 0.