5.4 C
treća hrl sjever

Rukometaši Hangara na gostovanju u Čakovcu slavili golom Dujakovića u posljednjoj minuti
R

Čakovčani su četvrtoplasirana momčad lige s 13 bodova, te je Koprivnicu očekivala čvrsta tekma na gostujućem parketu.

Rukometaši koprivničkog Hangara gostovali su danas u Čakovcu kod istoimene ekipe. RK Koprivnica – Hangar 18 vodeća je momčad lige, te jedina neporažena momčad. Dodatan je to motiv svakoj ekipi jer svi žele biti prvi pri skidanju skalpa nepobjedivima.

Čakovčani su četvrtoplasirana momčad lige s 13 bodova, te je Koprivnicu očekivala čvrsta tekma na gostujućem parketu. Nastupili su Koprivničanci bez nekoliko prvotimaca, što zbog ozljeda, što zbog drugih obaveza. Prema očekivanjima je i bilo, na poluvremenu samo jedan pogodak viška za koprivničku momčad, bilo je 11-12.

U napetoj završnici susreta bolji su bili gosti, Dujaković je u posljednjoj minuti zabio za gol prednosti što je Hangarovcima donijelo nova dva boga. Susret je završen rezultatom 23-24. Nova su ovo dva boda u pohodu na naslov Treće rukometne lige Sjever koja će vrlo dobro doći.

Dujaković je zabio ukupno 6 pogodaka, Pranjić 5, dok je Skupnjak bio odličan na vratima Hangara.