Rukometaši Koprivnice novom pobjedom izbili na drugo mjesto drugoligaške ljestvice
R

Novu pobjedu, treću u četiri odigrane utakmice, ostvarili su u nedjelju rukometaši Koprivnice.

U gimnazijskoj dvorani igrači trenera Nenada Smiljanca ugostili su jaku momčad Borova i slavili rezultatom 31:29, poluvrijeme 15:16.

Utakmica je u većem dijelu bila izjednačena, a u nastavku je Koprivnica uglavnom kontrolirala rezultat i imala vodstvo koje je u nekim trenucima iznosilo i tri pogotka razlike.

Najefikasniji je kod domaćih bio Ivan Ružić s 8 postignutih pogodaka.

Ovom pobjedom Koprivnica je izbila na drugo mjesto drugoligaške ljestvice sa šest bodova, dva manje od vodeće Ivančice koja jedina ima maksimalan učinak.