7.4 C
Utorak, 23. travnja 2024.
2. hrl sjever

Rukometašice Đurđevca slavile i u trećoj utakmici zaredom, iz Slavonskog Broda donijele puni plijen
R

Dodajmo i da su njihove mlađe igračice putovale su u Slavonski Brod gdje su odigrale prijateljsku utakmicu u kojoj su izgubile rezultatom 23:14.

Seniorke RK Đurđevca u subotu 17. listopada gostovale su u Slavonskom Brodu u sklopu 4. kola II. HRL Sjever, gdje su nastavile stopostotni niz – sada od tri utakmice.

Na samom početku utakmice odigrale su odlično i dali do znanja da su došli po bodove. Do 14. minute vodile su +5 (1:6). Međutim, uslijedilo je malo opuštanje i pad koncentracije, a domaće igračice iskoristile su greške i stigle do izjednačenja (12:12) pred kraj poluvremena. Na odmor se otišlo s tek jednim golom viška.

– U drugom poluvremenu domaće igračice dobro otvaraju i preuzimaju vodstvo (16:15), no naše su se igračice ipak sabrale i ubrzo preuzele vodstvo s nekoliko pogodaka razlike (18:23), koje smo onda održali do kraja susreta. Igra nije bila najidealnija i nismo bili skroz kompletni, no najvažnije je da smo osvojili dva boda – poručili su iz RK Đurđevac.

U sljedećem kolu dočekuju ekipu ŽRK Olimpija Osijek, koja do sada ima četiri poraza u nizu. Utakmica će se igrati u subotu, 24. listopada u 18 sati, no pred praznim tribinama. Đurđevački klub osigurat će prijenost uživo na svojim Facebook stranicama.

II.HRL Sjever, 4. kolo, 17. listopad

ŽRK Brod – RK Đurđevac 𝟐𝟑:𝟐𝟖 (𝟏𝟑:𝟏𝟒)
______________________________________________________________________
Brod: Bajan, Kruljac 4, Čondić 4, Štefanović, Križanović 1, Kvolik 10 (3), Zorić, Ivanišić, Poličić, Gajger, Bašić, Černušak 3, Jančić, Tunjić, Daidžić 1, Harča
Đurđevac: Kožar 1, E.Patačko, Karanović 1, Paro 4, Lacković, Mikulić 5, A.Patačko, Franković, Cestar 4, Fuček, Pavlović 11 (4), Kovač, Golubić, Zeko 2, Ferenčić
Sedmerci: Brod 3/3; Đurđevac 4/6
Isključenja: Brod 10′; Đurđevac 12′

Čestitamo!

[FOTO] BRAVO! Ludbreške mažoretkinje s Državnog prvenstva vratile se s čak šest medalja

Prekrasne vijesti stižu nam iz Ludbrega! Naime, ludbreške mažoretkinje ostvarile su izvrsne rezultate na Državnom prvenstvu u mažoret plesu održanom...